www.sudzibas.lv Ozolciems Tūre Плохой сервис, гид - хам, старый автобус и опасные обгоны

Ozolciems tūre - Плохой сервис, гид - хам, старый автобус и опасные обгоны

Поездка в Португалию 29.04.2017 - 12.05.2017 - это наша 6-ая поездка автобусом, никогда не было так плохо и унизительно! Впервые ехали с Ozolciems ture. Автобус был старым и некомфортамбельным, отсутствовали ремни безопасности, столики - это для 13дневной поездки!
Гид - Эдвинс Лакстигала - хам, грубиян, невоспитанный. В местах остановки для обедов никого из туристов не пропускал вперед в очереди, коментировал дамам в почтенном возрасте- сначала Я и шоверы, а потом все остальные.
Кофе, чай в автобусе были доступные только на стоянках. на стоянках отводилось всего 15 минут на туалет и кофе, чай. из-за очереди в туалете не оставалось времени на кофе. Любое опоздание - моральный терор и унижение со стороны гида.
Экскурсии организованы отвратительно. Свобоного времени после экскурсии не предполагалось.
основная гостиница проживания в Назаре неожиданно в послений момент была заменена на другую, которая была выставлена в этот момент на букинге со скидкой. В итоге жили за 80 км от Назаре, где нет даже мест для ужина.

на мадрид отведено 1,5 часа, зато найден овремя на заезд в сувенирный магазин ножей и украшений.

автобус - старое корыто позволял себе очаянные и опасные обгоны.

Ceļojums uz Portugāli 29.04.2017 - 12.05.2017 - tika padots vecs un nekomfortabls autobuss.
Ceļojums loti slikti organizēts. Brīva laika nebija pavisam. Madridē - 1.5 stundas un viss. Gids - Edvīns Lakstīgala - bezkaunīgs un ļoti slikti audzināts cilvēks.
Pamata viesnīca Nazārē pēdējā momentā tika mainīta uz lētāku, kura atrodas ārpus Nazārei, 80 km no Nazāres, bet tur tajā dienā bija baigas atlaides portālā booking.com
tēja un kafija autobusā tika pieejama tikai stāvvietās, kad vajag aiziet uz tualeti un atrast laiku tējai vai kafijai, abiem pasākumiem - 15 minūtes. Aizkavējums - morālā terors un pazemojums no gida.
uz jebkuru sūdzību bija viena atbilde - Ko Jūs vēlaties? Jūs nopirkāt lētu tūru!
Vai kāds brīdināja kad mēs pirkām par to ka atlaide nozīme - pazeminātas servisa līmenis? Pirkām izstādē "Baltturs".

J

AMB 16.05.2017

Спасибо за информацию!

PAR IEVIETOTO SŪDZĪBU

Laikam šoreiz atkal tā nebūs sūdzība, bet pateicība par ceļojumu.Ceļojām no 29.04.2017-11.05.2017.Uz portugāli .Ar grupas vadītāju edvīnu lakstīgalu..Ceļojums izdevies.Grupas vadītājs ļoti zinošs vienmēr tikām uzmundrunāti, jo tik garš ceļojums nav viegls.Bieži apstājāmies lai izkustinātu kājas un padzertu kafiju.Gr.Vadītājs pat mūs veda lielveikalos,kas viņam nav jādara.Rūpējās lai esam paēduši.Kas arī viņam nav jādara.Griezāmies pie viņa ,ja bija kas jāatrisina.Un viss tika nokārtots.Autobuss komfortabls.Vīrs ir gandrīz 2 m garš un viņam bija ērti.Nesaprotu sūdzību par šo braucienu.It kā mēs būtu ceļojuši katrs citā braucienā.Šoferīši uzmanīgi laipni.Katru dienu prasija vai ir ērti ,vai viss kārtībā.Viesnīcas apmierināja.Ceļojam ar ozolciems tūri trešo reizi un viss ir bijis labi.Šādiem cilvēkiem varbūt nevajag ceļot un nebojāt citiem tūristiem atpūtu.Paldies par ceļojumu!

A Aiva Krastiņa 17.05.2017

Līga, arī mēs braucām šajā braucienā un piekrītam Jums, ka sūdzība ir pavisam nepamatota. Lasot to rodas, tieši kā Jūs rakstāt, ka esam braukuši katrs savā autobuša un maršrutā.
Tāpēc vēlos arī dalīties savā pieredzē tieši ar šo braucienu / ceļojumu no 29.04.2017 - 12.05.2017.
No šī brauciena esmu guvusi tikai pozitīvas emocijas. Punkts punktā gan nepētīju tūroperatora piedāvāto plānu, jo braucu atpūsties, bet, liekas, ka viesnīca netika mainīta. Tas, ka viņa neatradās Nazāres centrā, nemainīja faktu, ka tā tomēr bija pie okeāna. Bijām apstājušies un apskatījām daudz vairāk objektu nekā bija minēts jau paredzētajā programmā. Jā, varbūt kādam laiks bija par maz, ja vēlējās doties uz veikaliem iepirkumos, bet tomēr man tas bija pietiekami daudz, lai izbaudītu katru pilsētu, jo pieturas bija pilnīgi visās valstīs, kurām braucām cauri.
Sanāca arī personīgi komunicē ar gidu Edvīnu Lakstīgalu vienā no pilsētas kafejnīcām. Jāsaka godīgi, ka iespaids ir tikai pozitīvs un var manīt, ka viņš ir profesionālis savā jomā un ar pieredzi. Uz mūsu jautājumiem, ko viņš mums ieteiktu, bez liekām vilcināšanām saņēmām ļoti izsmeļošas atbildes un sniedza arī vel papildus citu informāciju. Autobusā nemanījām nevienu rupju vai neadekvātu rīcību no gida puses. Tāpat gids vienmēr pārbaudīja vai visi ir atnākuši uz autobusu un devās arī meklēt, ja kāds bija kaut kur aizķēries.
Nākotnē labprāt vel izmantotu Ozolciema tūres pakalpojumus un būtu tikai priecīga, ja mums atkal trāpītos gids Edvīns Lakstīgala.

L LĪGA SIMUTE 17.05.2017

Tas bija super brauciens un laba kompānija.Runājot par autobusa aizmugurējo daļu.Un arī gribētu vēl kādu reizi ceļot ar Edvīnu Lakstīgalu un šoferiem Arnotiju un Jāni.Uz tikšanos kādā no ceļojumiem????

A Aiva Krastiņa 17.05.2017

Kompānija tiešām bija laba (autobusa aizmugurējā daļā). Ceru arī, ka tiksimies vel kādā no ceļojumiem!

S Saule33 18.05.2017

Reģistrējies 17.05.2017 Līga Simute
Glābj firmai dibenu :)) tas neko nemaina patiesība ir kā raksta iepriekšējo sūdzību, bet te cenšaties atspēkot murgs.

L LĪGA SIMUTE 18.05.2017

Man nav vajadzība kādu glābt.Rakstu kā bija.Mums ļoti patika ceļojums.Pagājušo gadu ar ceļojām ar Ozolciems tūre uz Itāliju ar grupas vadītāju Ilzi.Superīgs cilvēks un gr.vadītājs.Un 2013.g uz Horvātiju ar Ivetu.Viss bij nevainojami un kā programmā.Par ko cepamies varbūt tad nevajag ceļot un nebūs par ko nervozēt!Lai visiem laba veselība un ceru turpmāk ceļot ar Ozolciems tūre!P.s izvēlaties citu firmu.Mēs dzīvojam brīvā Latvijā!

V Valerjans 18.05.2017

Par Ozolciems tūre ceļojumu uz Portugāli laikā no 29.04.17.g. -11.05.17.g.
Izlasot minēto sūdzību rodās kauna sajūta , ka ar šādu cilvēku ir nācies pavadīt kopā gandrīz divas nedēļas .
Pirmkārt , šī kundze, jau brauciena pirmajā dienā uzsāka konfliktu blakus esošajiem , par ko viņai delikātā veidā tika aizrādīts. Ceļojuma turpmākajās dienās šīs kundzes galvenais mērkīs bija restorāni un sava labklājība.
Uzskatu , ka tik profesionālu grupas vadītāju sastapu pirmo reizi , jo viss ieplānotais tika redzēts , par ar uzviju.
Autobuss lōti ērts , šoferī galanti , ar labu homora izjūtu . Paldies Lakstīgalas k-gam un Arnotijam par patīkamo ceļojumu . Ar cienu Valerjans

S Saule33 19.05.2017

Reģistrējusies 17.05.2017 pēc pasūtījuma lai atspēkotu slikto servisu ai ai ai

A Aiva Krastiņa 17.05.2017

Vēlos arī dalīties savā pieredzē tieši ar šo braucienu / ceļojumu no 29.04.2017 - 12.05.2017.
Cerot uz sadarbību un jaunām tikšanās reizēm,
Aiva Krastiņa.

S Saule33 19.05.2017

Atkal cenšas atspēkot meli un atkal reģistrācija 17.05.2017 ai ai ai

L LĪGA SIMUTE 17.05.2017

Par ozolciems tūre ceļojumu uz portugāli no 29.04.-12.05.2017.Ceļojums bija super.Grupas vadītājs edvīns lakstīgala profesionālis savā jomā un komunikācijā ar tūristiem.Redzējām vairāk nekā programmā bija ierakstīts pateicoties gr.Vadītājam.Malacis!Ceram vēl ceļot ar šo firmu.Jo šī bija trešā reize.Lai veicas visiem, kas grib ceļot uz tikšanos!

L Lola Markova 17.05.2017

Португалия 29.04.2017-12.05.2017 с Ozolciems.lv ture.Спасибо за очень хорошо организованное путешествие.Автобусом путешествуем десятый раз.Автобус был староват, но с очень удобными сидениями. Водителей таких общительных и приятных никогда не попадалось.С чемоданами,горячей водой,туалетом в автобусе проблем вообще не было.На санитарные остановки времени было достаточно.Посмотрели очень много,впервые попался такой профессиональный и грамотный групповод, Edvīns Lakstigala.Очень много интересной и полезной иинформации.Просмотрели очень интересные фильмы про страны, которые проезжали.Отношение к пассажирам было очень положительным, ни одного конфликта не наблюдали.Все транзитные гостиницы были очень хорошие. 4 ночи /как и обещано/жили на берегу океана.Отель с двумя бассейнами.После экскурсий было время искупаться в них и погулять вдоль океана.Поужинать можно было в ресторане отеля,очень вкусно.Свободного времени после экскурсий было маловато,но мы ездили не по магазинам ходить.Экскурсии с местными гидами были на уровне.Спасибо всем пассажирам автобуса за позитивное настроение во время поездки.Едвину за хорошую работу и Ozolciems.lv tūre. Надеюсь ещё с вами встретиться

S Saule33 18.05.2017

Ozolciems Tūre - Плохой сервис, гид - хам, старый автобус и опасные обгоны

автобус - старое корыто позволял себе очаянные и опасные обгоны.

L Larisa Garmaša 19.05.2017

Поездка в Португалию 29.04.2017 - 12.05.2017 очень понравилась. Автобус был весьма комфортабельный и удобный, хотя и старый.Шоферы очень доброжелательные и общительные - мастера своего дела. Гид Эдвинс очень выдержанный и спокойный человек - никакого хамства от него мы не видели. Получили от него много полезных советов и кучу интереснейшей информации о достопримечательностях. Номера в отелях были вполне приемлемые. Времени на санитарные остановки было вполне достаточно - примерно минут по 20. Ощущения от поездки и проведенного времени - просто СУПЕР!
Лариса и Эдуард.

S skl 19.05.2017

Vēlos nevis sūdzēties, bet pateikties par ceļojumu uz Portugāli 29.04.-12.05.2017.". Vispirms paldies tūrisma firmai ,,Ozolciems Tūre" par šo maršrutu, jo ir ko redzēt, īpaši tagad- pavasarī .Esmu patiešām atpūtusies no ikdienas darbiem. Liels paldies grupas vadītājam E. Lakstīgalam un šoferīšiem par profesionalitāti un gādību par tūristu labsajūtu garajā braucienā . Tūrisma prgramma bija interesanta,turklāt ar ,,bonusiem'', profesionāli organizēta, jo, neskatoties uz lielo grupu (40 personas) , visur paspējām un tik daudz redzējām ! Autobuss bija labā tehniskā stāvoklī, ļoti ērts sēdēšanai, karstais ūdens arī bija. Jā, zināma disciplīna tika prasīta, bet tas ir tikai pozitīvi, jo citādi tik plašu programmu nevarētu aptvert. Paldies arī visiem pozitīvi noskaņotajiem grupas biedriem , kuri devās ceļojumā nevis meklēt ,, kašķi'', bet baudīt ceļojumu! Ar cieņu Sarmīte

masyanya 19.05.2017

Uh, kur daudz uzreiz sareģistrējās atbalstītāju. )))

B Biruta Neiburga 19.05.2017

Vēlos izteikties par Portugāles ceļojuma 29.04.17.-12.05.17. sūdzību.
Esmu pārsteigta par ceļojuma norises nomelnošanu. Uzskatu, ka ir apmelots gan gids, gan "Ozolciems tūre",gan šoferi. Ceļoju jau vairāk kā 20 gadus, bet pirmo reizi esmu sastapusi tik profesionālu un zinošu gidu. Varbūt kādam nepatika tas, ka ekskursijas vadītājs bija prasīgs, stingri ievēroja atvēlēto laiku, bet tas mums deva iespēju vairāk redzēt un pilnvērtīgi izbaudīt brīnišķīgo ceļojumu. Pagājusi jau nedēļa, bet es dzīvoju vēl labajos ceļojuma iespaidos, esmu sajūsmā. paldies Edvīnam Lakstīgalam, ceru uz turpmāku sadarbību.

L LĪGA SIMUTE 19.05.2017

Kāpēc diez ceļojuma nomelnotāji izsakās anonīmi? Bail, ka būsiet "Ozolciems tūre" melnajā sarakstā? No kā baidaties?