www.sudzibas.lv Otto Kasieres neprofesionalitāte

Veikals OTTO - Kasieres neprofesionalitāte

Veikalā jaunākā kasiere, kura strādāja 25.03.13 ir vienkārši katastrofa. Strādā ar koka ģīmi, nesasveicinās ar klientu, nepasaka cik jāmaksā un beigās ne lūdzu, ne paldies. Varbūt to nav iespējams aprakstīt, bet tā pretīgā attieksme ir drausmīga.

Un vēl arī tas jaunais čalītis kas it kā krāmē preces, bet vairāk laika pavada pie kasierēm, apspriežot savu dzīvi, ko vakarā darīs utt. Sorry, bet man aizejot uz veikalu gribas justies labi. Es gribu lai ar mani sasveicinas un kad kasiere mani apkalpo, lai viņa komunicē ar mani, nevis palīgstrādnieku, kurš jūtas Dieva vietā.

Iestādes vadībai būtu jāpadomā!

donna b 27.03.2013

Tu var aiziet uz citu veikalu, va ne? Tas drizak nostradas neka meginat mainit dazu svesu cilveku uzvedibu.

D DeuX 28.03.2013

Ha ha. ))))))))))))

"..gribas justies labi.."
".. Es gribu lai ar mani sasveicinas un kad kasiere mani apkalpo, lai viņa komunicē ar mani.."

Acīmredzams stereotips un uzmanības trūkums.
Iesaku apmeklēt lielveikalu Maxima, visu vēlamo saņemsiet tur. ))))))))

M Marika.Liepa 09.04.2013

man gan ļoti patīk tā jaunā kasiere, vienmēr pozitīva, smaidīga un tiešām laipna. nezinu kāda bite iespējams uz to brīdi bija iekodusi viņai. bet tā kā es apmeklēju katru dienu to veikalu, tad droši varu teikt, ka viņa ir ļoti atbilstoša darbam ar klientiem.