www.sudzibas.lv Otto Krāpšana

Alis B SIA - Krāpšana

Velejos padalities ar savu pieredzi slikto. Sakot strādat veikalā, bija labi. Gan samaksa gan attieksme. Bet tad sākas no vaditājas puses negativisms un apvainojumi. Bij ari draudi. Ja tu nedarisi ta tad bus ta. Un tad ari sākas aglas izmaksas kavēja un aploksnes daļu ja gribēja samazinaja pēc savam vajadzībam. Lielas virsh bet ne visas apmaksatas

B Bumbieris 16.04.2018

Es pilnīgi piekrītu,sākumā atnācu es 2 dienas pamācīties no 8-22 divas dienas par velti stradaju .Algu sakuma solīja ap 460€ uz rokas,kad prasīju kāda bus mana gala alga pateica ,ka nu apmēram 280€ 2x mazāk ,kad atteicu ,ka nestrādāšu tadas stundas par tādu naudu .Piedraudēja,ka vispār man neatmaksās manas 2 nedēļas nostrādātās ,kurā man bija tikai 2 brīvdienas ,jo kada pārdevēja bija atvaļinājuma .