www.sudzibas.lv Otto nelaipna,nesanitāra apkalpošana

Veikals/bistro Otto - nelaipna,nesanitāra apkalpošana

1)Helmaņa ielas esošajā veikalā otto regulāri viena pārdevēja gaļas produktus padod ar rokām!
2)Esmu nopircis sieru šajā veikalā, kura deriīguma termiņš ir līdz Jūnijam[no janvāra] un vēl cūkas gaļas kauliņus, kuri ēdami līdz 06.05.10! Gribēšu redzēt, kā jutīšos 05-06.05.2010 kad uzēdīšu šo gaļiņu!
3)Šī paša uzņēmuma Bistro saviem apmeklētājiem jau ap plkst 13.00-14.00 piedāvā AUKSTUS kartupeļus, neskatoties uz to, ka tie stāv uz siltajām pannām!

KAUNS OTTO!

K

M mince9599 06.03.2013

šodien palūdzot uzsildīt visu gabaliņu, pārdewēja wecāka gados iemeta mikrenē un izņēma wnk uzreiz ārā ar teicienu, ka būs labi, pārjautājot pārsildīt wiņa atteicās, ka wiņai tas naw jādara, warbūt naw warbūt ir, bet wisu izsaka attieksme kā to pasaka. Jaunā melnmate, kas darebojas kā pārdewēja wsp īgnumu un nelapnuma iemiesojums, jaujātā wai wiņa zin, kā wsp ir jākontaktējas ar klientu? Ar katru dienu aizwien sliktāk un sliktāk:(

donna b 06.03.2013

Latviesu valodaa ir jauns burts W? Kops kuriem laikiem?

Ausainītis 06.03.2013

Kas tie par svešvārdiem darebojas un nelapnuma ?

K Kliente27 03.04.2017

Cik esmu gajusi uz veikalu un to daru bieži meitene vienmēr ir bijusi smaidiga un laipna par pārējiem darbiniekiem arī neko sliktu nevaru pateikt. Varbūt cilvēkam kaut kas ir noticis neienāk pratā otrā pusē stāvēt un kritizēt jau ir viegli..Veikals malači viss ir ļoti garšīgi!