Otaņķu Dzirnavnieks SIA - Maldināšana

Vēlos informēt darba meklētājus par maldināšanu un darba organizāciju no šī darba devēja. Saņēmu piedāvājumu no viņiem strādāt uz beramo kravu pārvadājumiem eiropas savienība, tā kā darba specifika ar vannu pa eiropas savienību man īsti nav zināma, izdomāju ka varētu pieteikties, lai izmēģinātu kaut ko jaunu. Telefonsarunā es kaut kādai sievietei jautāju par to, kā tiek vannas mazgāšana pēc dažādu beramo kravu izkraušanas...? ! Uz ko viņa atbildēja, ka, ja mainās krava, tad brauc uz mazgātuvi, kur pēc mazgāšanas izsniedz sava veida apliecinājumu par to, ka vanna ir izmazgāta. Pēc dažām dienām braucu ar mantām no Valmieras uz liepāju 350km, kur mani sagaida kaut kāds vīrietis, kurš īsumā cenšas aprakstīt darba specifiku vēlreiz. Un ko jūs domājat? ! Izrādās ka vannas pēc katras izkraušanas ir jāmazgā pašam ar kaut kādām ūdens kannām, kuras viņiem arī nav. Es viņam jautāju lai parāda tās ūdens kannas ar kurām šoferim pašam tā vanna jāmazgā, uz ko viņš atbildēja "ka šoferiem pašiem ir savas ūdens kannas parasti līdzi". Tad es viņu informēju, ka man nav nekādu ūdens kannu, jo neizmantoju principā neko tamlīdzīgu. Tad viņam ienāca prātā jauns inovatīvs risinājums, proti, lai es izmantoju logu šķidruma 5l kanniņas. Papildus es viņam jautāju, vai ir zināms kur jūsu darbinieki ņem ūdeni katru dienu lai pildītu 5l kanniņas? !.. Uz ko viņš atbildēja, ka šoferi parasti paši atrod ūdeni. Gan jau katrs pats spēj iedomāties vannas kvadratūru un to cirku kas tur ir sagaidāms ar kaut kādām 5l ūdens kannām.
Tātad, darbinieks tiek nosūtīts darbam ar beramajām kravām uz eiropu, kur darbiniekam pašam jādomā kur ņemt ūdens kannas, pašam jādomā kur ņemt ūdeni un pašam jāmazgā vanna tā, lai nākamajā ielādē tevi pieņemtu.
Papildus darbinieks netiek nodrošināts ar izdevumu naudu. Visi izdevumi eu jāsedz par saviem līdzekļiem, kuri tiek vēlāk pēc čeku iesniegšanas atgriezti, tajā skaitā kravu dokumetācijas iknedēļas nosūtīšana uz latviju.
Izlēmu uz vietas Liepājā vispār darbu neuzsākt un braucu atpakaļ uz valmieru. Ar šo savu pieredzi informēju visu citus darba meklētājus par darba organizāciju šajā uzņēmumā.

B Bez_vārds 30.05.2023

Apbrīnoju, ka šādi darba devēji vispār spēj izdzīvot. Kad eiropas savienībā šitā prakse beigsies? kad beidzot būs kārtība? apnicis šitais.