www.sudzibas.lv Osukalns.lv Krāpšana ar darbu un algām/ Viltus un maldus darba sludinājumi

Osukalns.lv - Krāpšana ar darbu un algām/ Viltus un maldus darba sludinājumi

Uzmanāties no šīs viltus firmas fiktīvajiem darba sludinājumiem. Vakanču nav. Aizbraucot uz pārrunām tik aizpildiet uz vietas CV parauga veidlapu un viss galā ne atzvana ne arī ko konkrētu pasaka. Darbā strādājot pie viņiem pat tādu algu kā sludinājumā nesaņemsiet! Pat Latgalē meklē strādniekus un šmauc. Jēkabpilī tā ir firma kuras darbība jau sen sākās ar krāpšanām un cilvēku šmaukšanām. Viss stāv aiz Nitiša un Skostas muguras. Pat ceļu būve viņiem ir nekvalitatīva un neveic to pēc ceļu būves specifikācijas.

Re

Jake Robert 02.10.2019

No kādas firmas ir jāuzmanās, to vismaz varēji pateikt.

Fa Fakts1 03.10.2019

Pievienojos!Esmu vietējais.Šis uzņēmums regulāri sludinās, meklējot strādniekus.Alga tiek piesolīta stipri zemāka kā citās pilsētās.Un tā pati tiek izmaksāta nepilnā apmērā.Paziņojot, nav naudas!
Vieni aiziet, citi atnāk!un tā visu laiku mainās.Strādāt šajā uzņēmumā, ir sevi necienīt!