Oss Eu, Jung Būve, Gatis Letkovskis - Krāpšana

Gata Letkovska krāpnieciskajai izdomai un fantāzijai trūkst robežu. Šobrīd esmu pamatīgi maldināta kā pasūtītāja gan par darba kvalitāti, termiņiem un norēķinu kārtību. Rezultātā mājas nodošanas termiņš ir kavēts jau par 4 mēnešiem, strādnieki no objekta ir nozuduši, jo viņiem algas nav samaksātas, būvniecības laikā ir pieļautas vairākas rupjas, fundamentālas kļūdas un pats būvuzņēmējs Gatis Letkovskis izvairoties no atbildības, neatbild uz telefona zvaniem un īsziņām. Pamati ir ielieti 15 cm par zemu, ēkas stūra konstrukciju slodzes nav aprēķinātas pareizi (vai vispār nav rēķinātas) un nav izbūvētas pareiz. Izolācija starp pamatiem un ēkas cokolu ir zem katras kritikas. Jumta paneļi nav sastiprināti līmenī, difūzijas membrānas uz jumta laiž cauri pat mazāko slapjumu, jo ir nekvalitatīvi salīmētas un bojātas. Latojums uz jumta ir nekvalitatīvs, jumta segumu normālā kvalitātē vispār šis cilvēks nespēja nodrošinā. Maldināja, ka tiks uzlikts Rukki ražojuma jumts, kā rezultātā piegādāja pilnīcgi cita uzņēmuma ražojumu, kas ir daudz nekvalitatīvāks (SIA LeBens), ko atzina tikai pēc vairāku dienu atkārtotas melošanas un maldināšanas, ka ir piegādāts nolīgtais jumta segums. Veicot nelielu jumtu ražotāju aptauju, tika noskaidrots patiesais jumta seguma piegādātājs, bet Gatis Letkovskis līdz pēdējam brīdim to neatzina. Rezultātā, pēc 4 mēnešu gaidīšanas esmu saņēmusi mājas karkasu ar nepareizi aprēķinātām konstrukcijām, kur mājas slodze spiež uz logiem, pamati ir zemes līmenī un jumta pakojums (kā arī starpsienas) ir ar izmirkušu akmens vati, jo netika nodrošināts kvalitatīvs jumta seguma uzstādīšanas risinājums, tātad papildus izmaksas ir neizbēgamas. Nerunājot jau par to, ka mājas celtniecības norēķini notiek pa posmiem, kur vienmēr ir jāmaksā pasūtītājam avanss uz priekšu, kā rezultātā ir iemaksāta summa vairāku desmitu tūkstošu apmērā, bet objekts nav pabeigts, no būvuzņēmēja ne vēsts un nauda ir zaudēta. Neiesaku nevienam iesaistīties jebkādos darījumos ar Gati Letkovski, SIA J un G būve, kā arī SIA OSS EU. Zaudēsiet nervus, uzklausot ktru dienu melus, ko šis krāpnieks stāstīs, zaudēsiet naudu un laiku, kā arī prieku par savu jaunbūvi. Uzkstu kā šī viņam ir sistemātiska naudas izkrāpšanas metode, jo neesam vienīgie pasūtītāji šobrīd, kas viņu meklē.

N normis23 05.06.2016

Redzējāt ka pamati ielieti 15 cm par zemu,kāpēc ļāvāt turpināt būvniecību?

A Aiga 05.06.2016

Diemžēl, šo faktu konstatējām tikai pēc karkasa uzstādīšanas.

E Ernests2014 20.07.2016

Sveiki, Pasam ir bijusi saskarsme ar šo kundzi (kas raxtīja sudzību), izvairas no maksašanas visados veidos, pieprasa sazinkadus sertifikatus utt, pec darba beigšanas meģina visur piesieties lai tik nebūtu jamaksā...
visur kur var, ir ietekmīgi vecāki, tadeļ doma ka var uzmest visus un visur!
Un parasti ja ir buvfirma tendēta uz šadām lietam tad sudzibas ir vismaz 10mit :)
Sho uzņemeju neviens nemekle un naudu nav paradā nevienam, neticiet zvaniet nr ir iezslegts un laipni atdbildēs Jums Gatis, aizstavu šo uzņemeju jo izmantoju viņa pakalpojumus jau 5to reizi!!!

R Rolands 12.10.2016

Nelej - tikko zvanīju tam šmauklim un telefons ir izslēgts! Zvanu viņam katru dienu jau pēdējos četrus mēnešus. Pacēlis ir trīs reizes!

Naudu parādā.... varu iedot vismaz piecus kontaktus, kam ir parādā virs 10k euro!

S Santis2016 12.10.2016

Esmu strādājis ar Gati un prieks, ka ir atbildīgi cilvēki, kas izskaidro Tev ko un kāpēc dara. Viss laikam atkarīgs vai pats vēlies maksāt.

R Rolands 12.10.2016

Arī man ir šis tas sakāms par gati!

Mana māja tika celta 300m no Aigas mājas ar šī paša krāpnieka palīdzību. Pilnīgi viss, ko Aiga rakstīja ir patiesība!

Gatis tā arī nozuda ar prāvām naudas summām. Man tie ir aptuveni 15k. Jau kuro mēnesi kungu cenšos sazvanīt, bet bez rezultātiem. Kādu laiku atpakaļ pacēla, teica ka līdz 7. oktobrim visu nokārtos. Tagad ir pazudis!

Ernests2014 un Santis2016 pilnīgi noteikti ir feikie profili. Ja kādam interesē, iedošu savus kontaktus un savedīšu ar vismaz pieciem klientiem kuri ir apkrāpti!

Gatis Letkovskis, OSSEU, Kristaps Vētra - šos trīs atcerieties un nekad ar tiem nesadarbojaties!

M mk 24.01.2017

Ir bijusi ļoti bēdīga saskarsme ar Gatis Letkovski un Kristapu Vētru un viņu uzņēmumu SIA OSS EU. 2016. gada sākumā mēs noslēdzām līgumu, kurā kā apakšuzņēmēji apņēmāmies veikt mūsu ražoto būvmateriālu piegādi un uzstādīšanu objektā Liepājā. Visu paveicām laikā un labā kvalitātē. Līgums paredzēja 3 maksājumus-avanss ~33%; starpmaksājums ~33% un atlikums ~34% pēc visu darbu pabeigšanas. Problēmas jau sākās ar starpmaksājumu, kad pavisam nelielu daļu līdz galam nesamaksāja. Atlikums ~34%, kas sastāda vairāk kā 12K eur vēl joprojām nav samaksāts. Pasūtītājs par mūsu paveikto darbu ar OSS EU norēķinājās 2 dienu laikā pēc visu mūsu darbu pabeigšanas. No 2016. gada maija 2 mēnēšu garumā Gatis Letkovskis un Kristaps Vētra mani maldināja, solīja, meloja, stāsti bija dažādi. Abi man meloja pat ļoti ciniskā veidā-lai gan naudu par mūsu paveikto darbu viņi pilnībā saņēma 2016.gada maijā, vēl jūnijā abi meloja,ka mums vēl jāgaida, jo pasūtītājs, kas ir ārzemnieks nevarot atbraukt un pieņemt paveikto darbu, viņa māte ir uz nāves gultas (kas bija patiesība).
Vēlāk jaukontaktēju ar klientu pa taisno, noskaidroju, ka vēl ir citi Gata Letkovska un Kristapa Vētras nepabeigti darbi, par kuriem pasūtītājs nav līdz galam norēķinājies. Izteicu klientam vēlmi pabeigt viņu vietā šos darbus, cerot ar maziem iegūldījumiem atgūt daļu parāda summas. Pasūtītājs bija pretīmnakošs, tikāmies 2016. gada vasaras beigās objektā Liepājā. Zināju, ka, daļu darbu viņi bija veikuši paši savām rokām, jo darbinieki bija pamukuši. Būvniecības nozarē darbojos kopš 2002. gada un ko tādu bieži negadās redzēt-viss paveikts bija sliktā kvalitātē, veicot darbus nav ievēroti tehnoloģiskie procesi, būvizstrādājumu montāžas rasējumi, tehniskais projekts utt. Būtībā visi darbi, kas nebija pabeigti bija jāveic pilnībā no jauna. Pēc redzētā varu pilnībā apgalvot, ka Gatim Letkovskim un Kristapam Vētram nevar uzticēt nekādus būvniecības darbus. Nesadarbojaties ar viņiem būvniecības jomā ne pie kādiem nosacījumiem, nav viņiem ne saprašanas, ne atbildības sajūtas.
Cik zinu abi līdzīgā veidā ir darbojušies Francijā. Darbus fiziski Francijā organizēja Kristaps Vētra, kas tur dzīvoja vairākus gadus, labi prata valodu un bija nodibinājis kontaktus. Gatis Letkovskis organizēja darbiniekus un būvmateriālus no Latvijas. Viss beidzās ar bankrotējušu Kristapa uzņēmumu, nesamaksātām algām darbiniekiem utt., tad nu abi 2016 gadā pārmetās uz Latviju.