Oss Eu, Jung Būve, Gatis Letkovskis - Krāpšana

Gatis Letkovskis - cilvēks kurš ļoti skaisti prot runāt, bet tik pat skaisti arī prot apkrāpt! Iesāka būvniecību, un tā arī pazuda ar 15k euro.

Darbojas komplektā ar Kristapu Vētru (vismaz pie manis). Nesamaksāja algu saviem darbiniekiem, palika parādā Kuršiem (par jumtu), WWL logiem... visas lietas pats pēc tam izpirku.

Silti iesaku ar šo cilvēku neielaisties nekādos darījumos, jo pēdējo mēnešu laikā esmu apzinājis jau piecus projektus, kuros ir līdzīgs scenārijs. Sākums ir skaists, bet beigas visur vienādas!

Neticiet - varu iedot savus kontaktus, izstāstīšu visu kas un kā. Varu iedot arī kontaktus Kuršiem, WWL logiem, TC Grupai, Sanmaster u.c. - it kā viņa sadarbības partneriem, kā sākumā tika skandināts. Beigās "uzmeta" šos tāpat kā mani un vēl daudzus citus!

R