www.sudzibas.lv Orto klīnika Slikts serviss, krāpšana

Orto Klīnika - Slikts serviss, krāpšana

Orto klīnika ir ļoti labs piemērs kā veiksmīgi, it kā tiesiski un bez problēmām var izkrāpt no cilvēkiem naudu. 10.06.2020 biju uz konsultāciju, kura Ilga nepilnas 5 minūtes, par to bija jāsamaksā 50.00 eiro. Traumatologs apskatīja celi, pateica ka viss tur ir kārtībā, un, lai es pats par to pārliecinātos, mani nosūtīja uz magnētisko rezonansi. Protams es to uztaisīju. Zvanīju uz Orto klīniku, lai pieteiktos vizītei. Sekretāre man atbildēja, ka atkal būs jāmaksā 50 eiro, neatkarīgi no tā, cik Ilga būs konsultācija. Es teicu, vai tas nav par traku atkal maksāt 50, eiro. Viņa rupji atbildēja, ka es esmu bezkaunīgs, ka šeit ir privātā klīnika, lai meklējot konsultāciju kur citur.

01.10.2020

Paradeez 01.10.2020

privātā klīnika pati sev nosauc cenu, nepatīk vai nevarat atļauties, jāiet tur, kur varat. par konsultāciju vienmēr maksā kā par vienu veselu, nevis pēc minūtēm.

A Apapurnu? 01.10.2020

Un vēl par magnētisko rezonansi būs jāmaksā divreiz vairāk. Labāk aizmirsti par savu celi

Vagons Komā 02.10.2020

Prostitūta sanâktu lëtăk, vismaz kaifs un varbūt kāds sifilisa pabeids, lai var vel pakarties pie klinikas loga.

K KristinaMoisejenko 22.02.2023

Ja Jūs atnākat pie speciālista bez kaut kādiem izmeklējumiem (rentgena, magn rezonanses u t.t.) tad jārēķinās , ka lai Jums uzstādītu pareizu diagnozi Jūs nosūtīs uz izmeklējumiem. Esmu bijusi šajā klīnikā un man bija līdzi rentgens ar to izrādijās par maz un man piedāvāja uztaisīt magnētisko rezonansi pie viņiem klīnikā vai arī jebkurā citā vietā .Es uztaisīju savā pilsētā , jo nebija laiks gaidīt. Un protams , ka pēc tam es pierakstījos vēl vienu reizi , lai parādītu savus rezultātus.

A anna_annaP 30.07.2023

Lidziga situacija. Samaksaju ap 250 Eur par diviem vizitem. Un nekadas rezultatus. pirma konsultacja bija ap 5 minutem. Otra vairak bet ka es pec tam sapratu tika naudas del. Un papild pakalpojuma del.