Orto Klīnika - Slikts serviss

Uz Orto Klīniku man nosūtīja fizioterapeits. Teiza lai ietu pie gulbja. Labi pierakstījos. Atnācu. Neko nejautajā uzreiz nosūtīja uz magnet. Rezonansi. (197euro maksa) teica uztaisi pēc tam naksi un visu izstastišu. Labi uztaisīju. Nāku uz konsultāciju ar rezultātiem. Paskatījās 2 minūtes un teica jums ar 3 disku problemas. Labi es zinu man no bernibas skolioze. Ko darit? Neko ķirurģiski nevajag darit. Jums tikai jāvingro. Un viss. Un teica ja sāpes loti uztaisīsiet procedūru un uzrakstīja nosūtījumu (pēc tam uzzināju proced. Maksa 450 euro) un viss. Par konsult. Samaksāju 60 euro. Neko nepateica. Un kabineta biju ne vairāk par 10 min. Forši. Un vel. Par tādu cenu personāls nerunā krievu valoda.

03.01.2019

D

donna b 03.01.2019

Извините, а чего вы ждали? Что вам продложат несуществующую операцию за несколько тысяч? Как человек, у которого похожая проблема, скажу что вам сказали что есть и что можно делать. Непонятно, на что жалобы (кроме как ня язык, но вас тут сожрут за это. А если вы все поняли, то зачем с вами на русском разговаривать.)

Andris Sa 04.01.2019

Лучше без операций на позвоночнике, а реально тренировки и спец.упражнения. Знаю много сидячих, которые после таких операций ходить больше никогда не смогут.

ПС: у меня тоже скалеоз и бывает защемляет так что двигаться и ходить не могу. Тренировки помогают.

davfreim 16.01.2019

Personālam nav pienākums runāt svešvalodā.