Orto Klīnika - Krāpšana

Nu jau ir pagājis labs brīdis kopš pēdējās sūdzības par cenām šajā klīnikā un to kā tās tiek aprēķinātas.

Esmu bijusi 3x pie dr. Kaspara ruka. Pēc tēva ieteikumiem, esot vislabākais vertebrologs Rīgā.
Manas vizītes ne reizi nebija garākas par 15min, taču visinteresantākais ir tas, ka par visām vizītēm maksāju vienu summu - 60€!
Lai arī man sacīja, ka šāda esot tikai pirmās vizītes summa.

Pēdējā vizītē bija paredzēts nodot dakterim tikai magnētiskās rezonanses izmeklējuma disku. Nekāda apskate netika taisīta. 10min kabinetā un esmu par 60€ plikāka. Esmu bezdarbniece ar ierobežotām spējām kustēties, uz smagām zālēm un izmetu tuvu 100€, lai nodotu dakterim disku!
Manā acu priekšā meitene sazinājās ar dakteri un viņš apstiprināja, ka summa paliek nemainīga!

Mīļie cilvēki, ja vien jums naudiņas negāžas pa visiem galiem-šo klīniku neiesaku!

22.04.2021