www.sudzibas.lv Orto klīnika Apkalpošanas kultūra

Orto Klīnika - Apkalpošanas kultūra

ORTO klīnikā (Ortopēdijas, sporta traumatoloģijas un mugurkaula ķirurģijas klīnika) esmu apmeklējusi ortopēdu un fizioterapiju un vēlos pastāstīt par nepatīkamo pieredzi.
Pieļauju, ka speciālisti klīnikā ir profesionāli un "kotējas" augstu, taču klīnikas darbinieku attieksme pret klientiem ir drausmīga. Daži piemēri:
1) pirmo reizi ierodoties uzzināt, pie kura speciālista labāk vērsties, reģistratūras darbiniece atbildes vietā uzkliedz "Trīsdesmit lati!". Tā ir viņas pirmā komunikācija ar mani kā potenciālo klientu.
2) vizīte pie ārsta tiek nozīmēta konkrētā laikā, taču pacientam ir jāgaida papildu 25 minūtes, līdz ārsts ierodas; un tā divas reizes pēc kārtas. Manuprāt, tā ir necieņa pret manu laiku.
3) zvanot pa tālruni, saruna tiek pārtraukta, sakot, ka jāpagaida; piekrītu un klausulē turpmākās minūtes dzirdu darbinieces sarunu ar citu klientu, visas viņa problēmas, personas kodu utt. Pēc kāda laika nolieku klausuli, jo kļūst skaidrs, ka par mani jau aizmirsuši. Un nākas pārzvanīt pašai.
Privātā klīnikā, manuprāt, tā tam nevajadzētu būt...

A Andrea Grandi 21.02.2019

Biju uz pienemsanu 2018 gada decembrii. Zinaju ka vizite pie arsta maksaa 50 eur. Registraturaa sezh 5 beibes, straadaa viena, visas izskatas loti svarigas, smiekli naak! )) Ar apdrosinasanas kompanijam tieshas sadarbibas nav. Garderobes kur atstaat virsdrebes nav! Un ta ir privata klinika. Ko darit smalkai damai dargajaa kazokaa par vairaakiem tukstosiem euro ja to nozags? Ak jaa, piedodiet, shi ir smalka klinika, sheit nezog...! :))
Dakteri mazliet bija jauzgaida, bet veltiita bija gandriiz stunda. Tas loti pozitivi! Arsts smaidiigs, pat jokoja daudz, shad tad nevietaa. Tas neiipashi patika. Tika veikts papildus izmeklejums kadinetaa, izrakstitas zales, analizes un palugts, kad anilizes rezultati bus gatavi, zvanit uz registraturu, savienos ar arstu kas dos zalu lietosanas noradijumus, Tas pozitivi!
Un atkal registratura! Jamaksaa 80eur. Sanaaca papildus 30eur par izmeklejumu, par to laicigas informacijas nebija. Asins analizes nodod var uz vietas, bet atsifrejuma apdrosinatajiem nebuus, tapec tos veikt uz vietas, ja gribi cheku iesniegt apdrosonatajiem, nav iespejams.
Kasee kasiere arii jutas laikam ka finanshu ministre, attieksme pavirsa un nav versta uz klientu!. Uz cheka pilnus atshifrejumus arii neraksta. Loti tas viss liekas aizdomigi.
Secinajums. Klinika sevi pozicione ka augsta limena iestadi, bet kaut kas ar organizaciju nav kartiba.
Ar valsts finansejuma nosutijumiem neapkalpo. Cenas augstas. Ne visi var atlauties. Domaju ka Latvija pietiekosi daudz ir tik pat profesionali arsti, bet par zemaaku cenu. Jagriezhas tikai tadaa gadiijumaa ja visas citas iespejas ir izsmeltas.