www.sudzibas.lv OROLS ūdens skaitītāji

OROLS - ūdens skaitītāji

Neuzticieties šīs firmas santehniķiem skaitītāju nomaiņas gadījumā , īpaši ja viņš sola verifikācijas sertifikātu atnest vēlāk , jo tas palicis darbā vai kā citādi, jo pēc tam jūs baros ar tukšiem solījumiem , ka atnesīs rīt , tad vēl rīt , beigās necels klausuli. Galu galā nevarēsiet nodot aktu namu pārvaldē par nomainīto skaitītāju un dabūsiet maksāt par ūdeni pēc pilnas programmas , jo jaunais skaitītājs nav derīgs.

Inženieris 02.03.2015

SIA Orols NAV savu kvalificētu darbinieku, bet sadarbojas ar "kaktu" santehniķiem uz kuriem nekad nevar paļauties.
Kurš piesolīs vairāk, pie tā arī skrien, a pārējie lai pagaida.

M MarisK. 18.08.2015

Ūdens patēriņa skaitītāja verifikācijas termiņš saskaņā ar MK noteikumi no 09.01.2007. Nr.40 "Noteikumi par valsts metroloģiskajai kontrolei pakļauto mērīšanas līdzekļu sarakstu", ar grozījumiem http://likumi.lv/doc.php?id=151306
Verificēšanas periodiskums (ne retāk kā): Ūdens patēriņa skaitītāji reizi 4 gados.
Šie noteikumi nosaka ūdens skaitītāju ekspluatācijas termiņu.
Garantijas termiņu nosaka pārdevējs, parasti tie ir 2 gadi. Ja skaitītājs iziet no ierindas pēc garantijas termiņa, jā, tas ir pamatots maksas pakalpojums.