www.sudzibas.lv OROLS ūdens skaitītāji

OROLS - ūdens skaitītāji

Neuzticieties šīs firmas santehniķiem skaitītāju nomaiņas gadījumā , īpaši ja viņš sola verifikācijas sertifikātu atnest vēlāk , jo tas palicis darbā vai kā citādi, jo pēc tam jūs baros ar tukšiem solījumiem , ka atnesīs rīt , tad vēl rīt , beigās necels klausuli. Galu galā nevarēsiet nodot aktu namu pārvaldē par nomainīto skaitītāju un dabūsiet maksāt par ūdeni pēc pilnas programmas , jo jaunais skaitītājs nav derīgs.

M

Komentāri (2)

Inženieris 02.03.2015

SIA Orols NAV savu kvalificētu darbinieku, bet sadarbojas ar "kaktu" santehniķiem uz kuriem nekad nevar paļauties.
Kurš piesolīs vairāk, pie tā arī skrien, a pārējie lai pagaida.

M MarisK. 18.08.2015

Ūdens patēriņa skaitītāja verifikācijas termiņš saskaņā ar MK noteikumi no 09.01.2007. Nr.40 "Noteikumi par valsts metroloģiskajai kontrolei pakļauto mērīšanas līdzekļu sarakstu", ar grozījumiem http://likumi.lv/doc.php?id=151306
Verificēšanas periodiskums (ne retāk kā): Ūdens patēriņa skaitītāji reizi 4 gados.
Šie noteikumi nosaka ūdens skaitītāju ekspluatācijas termiņu.
Garantijas termiņu nosaka pārdevējs, parasti tie ir 2 gadi. Ja skaitītājs iziet no ierindas pēc garantijas termiņa, jā, tas ir pamatots maksas pakalpojums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes