www.sudzibas.lv OROLS Bezatbildība

OROLS - Bezatbildība

Ja gribat pavadīt dienu mājās ar vāju cerību sagaidīt meistaru vai kādu ziņu no Orols - tad izvēlieties šo kantori.Orols noteiktajā laikā meistars neieradās, zvanīju, vienojāmies par citu laiku tajā pašā dienā - arī neieradās!! Visu dienu izbojāja.

K

M MarisK. 19.08.2015

Labdien!

Meistari strādā pēc ieplānota grafika un laika. Dažreiz adresēs notiek avārijas situācijas, kuru dēļ paredzētais darbu izpildes laiks pagarinās. Un tādēļ nākamajās adresēs, kuras ir grafikā, meistars kavē ierašanos laiku.
Klientei paziņoja, ka meistaram grafiks ir ieplānots līdz 17:00 un uzreiz pēc grafika izpildes meistars var ierasties pie viņas kā uz pēdējo adresi, 30 min iepriekš brīdinot klienti par savu vizīti. Visticamāk radās pārpratums, un kliente saprata, ka meistars būs pie viņas 16:30.

Vēlreiz atgādinām: santehnikas darbi ir ļoti sarežģīti un nekad nevar paredzēt kad un kurā no adresēm var rasties avārijas situācijas. Neviens no tā nav pasargāts.
Tāpēc, lūdzam visus klientus būt saprotošiem un uzmanīgi ieklausīties operatores sniegtajā informācijā pa tālruni.

Būsim viens pret otru labsirdīgi un laipni.

Saulainu vasaras nogali vēlot,
SIA "OROLS ŪDENS UZSKAITE" komanda