www.sudzibas.lv Orhideja salons frizieris, attieksme

Orhideja Salon - frizieris, attieksme

Śodien biju šajà frizètavà apgriezt matus, Nekad tur vairs neiegrieziśos un neieteiktu cilvèkiem kam interesè viselementàràkà atieksme pret klientu. Frizieti, manupràt, sauc Inga, apaĺìga blondìne runà krieviski.
Iegàju pajautàt vai var apgriezt matus, sèdèja friziere niknàku cilvèku grùtàk iztèloties, viña uzbĺàva kolèģei lai nàk apkalpot cilvèku. Pèc otràs uzbĺauśanas arì atnàca ,acìmreodzot, administratore, vienìgà kaut cik laipnà seja śajà salonà. Ĺoti cerèju, ka persona kas sèdèjaun bija pàrskaitusies uz kàdu mani negriezìs, bet maldìjos..
lika iet mazgàt matus, es jutos kà bùtu iztraucèjusi viñu 2 naktì pamodinot.nerunàja vispàr, varbùt labàk..mazgàja àtri nevīżìgi, plèsa.
apsèdos krèslà viñai pazvanija telefons, visu nometa nikna aizskrèja lamàties ar kàdu,. Es gaidiju, atnàca, atkal zvans atkal aiziet . Tac atkal, godigi sakot nebùtu slapji mati pagfieztos aizietu. Beidzot atgriezàs 3 reiz niknàka kà iepriekś. Dusmīgi paprasìja ko man vajag griezt. Sàka griezt, man bija bail viñai kaut ko paprasìt, jo jautàjot par filèśanu, man tà atcirta, ko man vajagot? Vairàk neko nejautàju gaidìju kad beigs griezt un beidzot tikśu àrà. Fènoja visu laiku dedzinot matus un galvu, tà ka dùmi vien kùpèja..
ottreiz nekad tur neiegrieztos, nekad.
pati reiz stràdàju màrupes frizètavà orhideja par frizieri, es nekad neatlautos śàdu dusmu izvirduma izgàśanu uz klientu. Nekad.
skumji, ka śàdi cilvèki stràdà apkalpojośà sfèrà, kur nu vèl centrà frizètavà.

ž