Orhideja Salon - friziere

Nesen biju šajā salonā ar kuponu uz procedūru "matu griešana ar karstām šķērēm + keratīna maska + ultraskaņa). Man tika veikts viss kas bija rakstīts kuponā, bet friziere Tatjana (ar gariem blondiem matiem) ir pati briesmīgākā friziere ko līdz šim nācies sastapt. Visu procedūras laiku viņa nekautrējas uzdot diezgan privātus jautājumus par manu dzīvi un dot arī savus ''viedos'' padomus. Vēlamais pakāpeniskais griezums maniem matiem tika veikts diezgan nelīdzeni un neprofesionāli un tagad mati ar šo nesaprotamo griezumu izskatās sliktāk nekā būtu palikuši negriezti. Grieza viņa mitrus matus, kurus nepārtraukti diezgan stipri ķemmēja, no kā mati loģiski lūza, tāpēc dabūju uzklausīt garu un pazemejošu sprediķošanu par manu briesmīgo matu stāvokli. Protams mēgīnāja arī iesmērēt kaut kādu diezgan padārgu salonā nopērkamo līdzekli, kurš vienīgais varēšot palīdzēt maniem "šausmas cik briesmīgiem"matiem". Beigās tiku tā arī palaista no šīš spīdzināšanas - mati bija vnk ižāvēti ar fēnu un pūkojās, kas īpši uzsvēra bezgaumīgo griezumu. Nekāda minimāla veidošana žāvēšanas laikā nemaz nebija. Kaut kā ir pierasts, ka no frizētavām vnm biju izgājusi sakārtota, ieveidota un smuka, bet ne šoreiz. Bet tajā brīdī es biju vnk laimīga mukt no turienes prom. Lieki piebilst ka vēl 2 dienas pēc šīs frizieres apmeklējuma noskaņojums bija vnk drausmīgs.
Rezumējums: par nieka 18 Eur mana galva dabūja izbaudīt visu iespējamo vienas sievietes naidu pret otru sievieti. Pilnīgi iespējams, ka salonā strādā arī sakarīgas meistares, bet pārbaudīt to man vairs nav ne mazākās vēlēšanās.

U

L Lilee 21.08.2014

Pievienojos visiem negatīvajiem komentāriem, iegādājos kuponu matu griezums ar karstajām šķērēm+veidošana.

Ierodoties norādītājā laikā attieksmē tāda it kā visas darbinieces nāk uz darbu savā starpā papļāpāt.

Valodas barjeras dēļ to ko vēlējos neizdevās iegūt. Tā kā krievu valodā runāju ne parāk labi, tad no salona izgāju tāda pati kā iegāju vienīgi ar aplīdzinātiem galiem. Visu tur pavadīto laiku bija sajūta, ka darbinieces grib lai es atrāk eju prom, lai viņas var turpināt savas savstarpējās sarunas.

Vajadzēja pirms kupona iegādes izlasīt atsauksmes, noteikti nebūtu iegādājusies.
Neiesaku!