www.sudzibas.lv OrangeLife Vienas dienas ekskursija uz Sāremā salu

OrangeLife - Vienas dienas ekskursija uz Sāremā salu

Pirms mēneša iegādājos sev un draudzenēm kuponus www.orangelife.lv braucienam uz Sāremā salu 16.06.2012.
Aizbraukt aizbraucām, bet šī ekskursija bija drausmīga.
Protams, Sāremā sala ir skaista, tur ir ko redzēt, bet ne jau ar tādu tūrisma firmu, kuriem ir pilnīgi "pie vienas vietas" visa brauciena organizācija.
Pirmais jau tas, ka iepriekš sazvanoties ar orangelife.lv un vaicājot par sēdvietām, man teica, ka vietas tiek iedalītas pēc kuponu numuriem, taču aizbraucot uz vietas sestdienas rītā, katrs sēdās kur vēlas un nekāda vietu ssadalīšanas tur nenotika. Neticiet šitiem murgiem un, ja gribat normāli apsēsties, tad stābviet jau tur rindā pus stundu iepriekš! Ja braucat kompānijā, tad, ja neieskrienat pirmie autobusā, varat necerēt, ka jūs visa kompānija varēsiet sēdēt blakus. Iespējams, sēdēsiet katrs savā vietā ar svešu cilvēku blakus.
Autobuss bija ļoti neērts. Vienīgais pluss, ka šoferis bija jauks.
Kuponā minētā tēja, kafija un karstais ūdens tur, protams, nebija, bet tas tā, vienmēr jau var paņemt termosā līdzi vai arī pieturvietās kafejnīcā nopirkt.
Runājot par gidi..tas bija kaut kas pabriesmīgs. Viņa vispār varēja arī nebūt, no viņas nebija pilnīgi nekādas jēgas. Izbraucot, viņa mazliet kaut ko īsumā pastāstīja par Igauniju, kur brauksim un tas arī, pa lielam, bija viss.
Iebraucot Muhu salā, viņa mums pateica""tur ir baznīca tāda un tāda, ejiet, skatieties un pēc 15 minūtēm esiet atpakaļ".. tas bija arī brīvdabas ciematiņā "ejiet, pēc pus stundas esiet atpakaļ". Pilnīgi neko nestāstot un nevadot ekskursiju tikām palaisti savā vaļā.
Vēlāk, iebraucot Sāremā salā Kuresāres pilsētiņā, tika pateikts, kur ir cietoksnis, kur pilsētiņa un viss varat iet:) cietoksnis bija interesants, taču, ja brīvais laiks ir iedots tikai 3 h, tad cietoksnī vien jāpavada 2 stundas lai visu bez gida paskatīos.
Manuprāt, šoferis varēja mums visu to pašu pastāstīt un izmest pieturvietā ar tekstu "ejiet, skatieties un esiet atpakaļ" :) smieklīgi..es saprotu, ka lēta ekskursija, uttt., bet tad, lai nenorāda, ka notiks ekskursija gida pavadībā!!!
Esmu ļoti vīlusies un kaut kā negribās vairs uzticēties šai tūrisma firmai un orangelife.lv. Esmu iepriekš iegādājusies "lētās" ekskursijas, bet līdz šim nekas tamlīdzīgs nav bijis.