www.sudzibas.lv OrangeLife Orangelife, ceļojums Saulainā Itālija

OrangeLife - Orangelife, ceļojums Saulainā Itālija

Es nezinu kā rīkoties. Pirms diviem mēnešiem nopirku ceļojumu uz Saulaino Itāliju no 21.07 -28.07.2012. sadarbībā ar orangelife.lv. Bet jo izbraukšanas diena nāk tuvāk, jo viss kļūst neskaidrāk...šodien viņi zvana un paziņo, ka brauciens tiek dažas dienas pārcelts..Man, kā darba cilvēkam, tas nozīmē, ka papildus jāizmanto vēl dažas dienas uz pašas rēķina...Arī par viesnīcām nevar sniegt nekādu informāciju - kur nakšņojam, sola, kad kaut kad paziņos..a kad tas būs, kad es sēdēšu autobusā un nevarēs vairs saplānot ceļojumā esošo brīvo dienu....( vispār šajā portālā par šo firmu palasot, visas ceļojumu atcelšanas sākas ar šādām te atrunām...)Vai te ir kāds, kurš arī pieteicies uz šo ekskursiju? Ko jums teica par brauciena pārcelšanu? Mani informēja, ka tas tāpēc, lai neesot pie plus 40 grādiem jābrauc autobusā..bet autobusam teorētiski jābūt ar kondicionieri..kaut kas te nav īsti kā vajag......

A andersons 25.07.2012

Esmu dzirdējis par šo portālu daudz sliktu lietu, nevienam neiesaku braukt ar orangelife.lv kuponu. Toties Ar Nikos travel bijām ar sievu Tartu, ekskursija tiešām lielieka, kuponu iegādājos arbuzs.lv par 11, 00 LVL

X xavierx 14.08.2012

Vai kādam ir brauciens uz Vīni 22. augustā? Vai ir kāda informācija par to, vai brauciens notiks? Neviens no orangelife telefoniem neatbild. Ja jums ir kāda informācija, lūdzu rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv.
Есть ли у кого-нибудь информация о поездке в Вену 22 августа? Состоится ли? Телефоны orangelife отключены. Пишите пожалуйста на [slēpt]@inbox.lv