www.sudzibas.lv OrangeLife Ceļojums uz Prāgu

OrangeLife - Ceļojums uz Prāgu

Ar atlaižu kuponu iegādājāmies 5 d. ceļojumu ar autobusu uz Prāgu. Piesaistīja zemā cena - Ls 75 un viss tas, kas tika solīts – gan gida pakalpojumi brauciena laikā, gan 4* viesnīca ar brokastīm utt. Kuponu iegādājos savlaicīgi – mēnesi iepriekš, tādēļ likās jau mazliet dīvaini, ka līgumā , kuru pēc maniem vairākkārtējiem lūgumiem atsūtīja uz e-pastu 3 dienas pirms brauciena bija norādīta pavisam cita viesnīca. Taču tas arī vēl nebūtu nekas, jo apskatoties pirms braukšanas i-netā arī par šo bija labas atsauksmes.
Pārsteigumi sākās iekāpjot autobusā - solītā „vieta komfortablā autobusā’” nozīmēja tikai pamatīgi izsēdētu sēžamvietu šaurā starppilsētu autobusā, kurā uzreiz tika paziņots, ka tualete nedarbosies. Brauciena laikā izjutām kondicioniera neesamību – sākumā bija vienkārši karsts, bet braucot 21 h 50 cilvēkiem slēgtā telpā sajutām „visus franču aromātus”.
Kroņa numurs, protams, bija mūsu Latvijas ORANGE LIFE gidi , ja tos par tādiem vispār var nosaukt ..... Sākumā pie ORIGO parādījās Aleksandrs, paziņoja, ka pats nebrauks ar mums aizņemtības dēļ, un ka viņa vietā līdz Prāgai brauks Ludmila, vēlāk Prāgā stafeti pārņems Jeļena . Bijām sacerējušies, ka kā jau parasti gidi brauciena laikā, ekskursantiem kaut ko pastāsta par vietu kurai braucam garām, kur pašlaik atrodamies utt, jo braucam tak veselu 21 h. Realitāte bija tāda, ka Ludmila ne ar ko neatšķirās no jebkura cita pasažiera – no viņas nesaņēmām pilnīgi nekādu info, braucām kā parastā reisa autobusā - baudi ko redzi. Naktī apstājoties DUS , īsti nezinājām ,kur atrodamies, kāda valsts, kura naudiņa ir jāpaņem skrienot uz tualeti – vārda tiešā nozīmē „skrienot’, jo uz katru pieturu bija atvēlētas 15 min.. Par laimi mūsu kompānijā neviens nebremzēja un Prāgā ieradāmies solītajā laikā. Izrādījās, ka izmitināšana būs divās viesnīcās, pavisam citās, ne tās kuras iepriekš solītas. Kādēļ atkal notikusi viesnīcu maiņa neviens nepaskaidroja, tikko klāt pienākusī Jeļena sadalīja visus pa numuriņiem – nu te jau pusi pasažieru ķēra trieka, it sevišķi, kuri kompānijā bija , mazāk par 4, bet tika salikti numuriņos pa 4 (kuri patiesībā bija 3 vietīgi, jo dīvāns bija izvelkams), pie kam sievietes un vīrieši - pilnīgi sveši cilvēki vienā numuriņā, daži pat divguļamās gultās.
Pilnīgi bezatbildīga ORANGE life organizatoru rīcība ar viesnīcu maiņu pēc pašu ieskatiem. Pircējus piesaistīja ar respektablām viesnīcām, ierodoties Prāgā nolika fakta priekšā. Reāli tikām izmitināti maziņā viesnīciņā U Blazenky pilsētas nomalē, 15 min.gājienā no sabiedriskā transporta, privātmāju zonā un kalna galā, pie kam ejot uz viesnīcu ceļš veda kalnā un tas izrādījās visai nogurdinoši pēc dienas pastaigām.
Brokastis bija- taču no solītā zviedru galda bija tikai galdi, - tāda nabadzīga izvēle vēl nebij pieredzēta pat 2*, kur nu vēl 4*. Uz 1,5 m gara zviedru galda bija 4 veidu pārslas, 2 sulas krūzes , kur no katras var iepildīt ne vairāk par 2glāzēm, 2 smieklīgi mazas paplātes ar sieru un šķiņķi – uz katras 5-6 gab. , mini pastētītes un kausētā siera iepakojumi, tad tējas paciņas, daži mazi jogurtiņi, tukšās kafijas krūzes un šķīvji. No piedāvātās ēdienkartes vēl varēja izvēlēties olas – vai sakultas, vai omlete, vai vārītas. Nekādu salātu, nekādu saldumu, kurš paspēja pirmais tam vēl kaut kas tika, vēlāk klāt praktiski nepienesa.
Kompānija ORANGE LIFE vai nu patiešām nemāk organizēt izklaides braucienus, vai arī veikli manipulē ar klientiem, piesaistot ar zemu cenu un skaistu un daudzsološu brauciena aprakstu un finālā vienkārši „piekāšot”. ORANGE LIFE darbība nav orientēta uz pastāvīgu klientu piesaisti, tiem pilnīgi nerūp klienta vēlmes un sajūtas, ko izteiksmīgi parādīja gidu rīcība – smīniņš sejā, pilnīga vienaldzība un nekādas ieinteresētības risināt problēmu.
Vienīgais pozitīvais moments par šo braucienu bija čehu gide, kura vadīja ekskursiju KARLOVi VARI un vēlāk PRĀGĀ - stāstījums bija ļoti aizraujošs, daudzpusīgs un izglītojošs (lielākā daļa bija „starā” ). Viņa arī bija vienīgā, kura atbildēja uz mūs interesējošiem jaut. – kur paēst, ko vēl apskatīt, kur nogaršot labu alu utt
Domāju, ka nekļūdīšos, ja uz 90 % apgalvošu - KURŠ vienreiz brauca ar ORANGE LIFE, OTTREIZ TO VAIRS NEDARĪS!!!!.

V

L Linda 25.04.2012

Es jau nezinu vai tas Orange Life pats to braucienu organizēja vai kā, bet man šitā bija gadus atpakaļ ar "Ozolciems Tūre" man šķiet. Kur "gide" paziņoja, ke neesot nekāda gide, bet "rukovoditelj grupi" un viņai par vietu izrādīšanu un stāstīšanu nemaksā, tikai par to, lai mēs nenoklīstam. Jā, tik tiešām tā gide, kas mūs sagaidīja Prāgā gan bija super meitene un divas dienas, kamēr bijām ar viņu bija idille, bet pēc tam atkal tas skābais ģīmis no tās "gides", plus vēl autobuss plīsa divas reizes pa ceļam uz mājām ar stundas un divus stundu remontu. Un turp ceļā izrādās šoferu laikam nebija ievērojuši tos apstāšanās un atpūtas laikus un jau Polijā (tikko brauciens sācies) mūs kādām stundām trijām, četrām noštopēja, kamēr sodus nomaksāja, papīrus sarakstīja...
Varbūt šo Orange Life piedāvāto ceļojumu apkalpoja šī kompānija, tad vispār par neko nebrīnos...

M Milka 30.04.2012

Ой не пугайте меня собралась Orangelife ехать в Варшаву, причем на сайте было написано sadarbiba ar /nosaukums rediģēts/, а когда позвонила уточнить оказалось Orangelife.