www.sudzibas.lv OR Mēbeles Slikts serviss, maldināšana

Or Mēbeles - Slikts serviss, maldināšana

Veicu gultas karkasa pasūtījumu kopā ar virsmatraci. Cena kopa ap 2800€. Solīja izgatavot un piegādāt kā arī uznest augšā un uzmontēt. Solītais laiks līdz 8 nedēļām ar visu piegādi. Pienāk termiņš nekādu ziņu no Or Mebeles. Sāku pats zvanīt noskaidrot. Pēc pirmajiem zvaniem vai whats app sarakstēm Sola ka 2 nedēļu laika būs. Pienāk jau 10nedela. Sola ka pēc nedēļas un tā bezgalīgi. Rezultātā nākas pirkt matraci lai ir iespēja gulēt normāli līdz tiks piegādāta pasūtīta gulta. Rezultāta papildus tēriņi sev jo gulta nepienāk solītājā laika. Attieksme drausmīga. Rezultāts - viss piegādāts ar 5nedelu nokavēšanos. Bet ka atvainošanos piedāvāja piegādi un montāžu bez maksas. Piegāde un montāža jau bija iekļauta Cena un protams neko neatgrieza un atlaides nebija. Šī kompānija labi apkalpo instagram influencerus un tas ari viss. Attieksme nulle. Neiesaku

01.01.2023

B Bez_vārds 01.01.2023

Šodien nav īstā diena kad sūdzēties, ja nezinājāt, šodien ir sarkanais datums jeb - svētki.

Velvetpopstar 01.01.2023

Jaunā gada 1 diena sākās ar sūdzību, tātad viss šis gads būs sūdzību pilns. Laimīgu sūdzību gadu.:)

Good Intentions 01.01.2023

Īstais laiks, kad sūdzību rakstīt. Kā gads sāksies tā tas turpināsies.