www.sudzibas.lv OR Mēbeles Slikts serviss

Or Mēbeles - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlusies Or mēbeles veikalā.
Janvārī pasūtīju internetveikalā matraci. Kā vienmēr izgatavošanas laiks pārsniedza solīto,bet februāra beigās beidzot piegādāja.. Saņēmu matraci,sapratu,ka esmu kļūdījusies,pasūtījusi nepareizu izmēru. Otrā dienā sazvanīju veikalu,pieklājīga pārdevēja nomierināja,ka nekādu problēmu,izgatavos vajadzīgo,apmainīs. Lai gaidam. Tā nu gaidīju no februāra līdz maija beigām. Nācās vairākas reizes zvanīt,jo matraci tā arī neviens solītajā februārī nebija sācis ražot. Maija beigās beidzot kurjers atveda matraci apmaiņai. Beidzot tikām pie vajadzīgā izmēra matrača,bet diemžēl modelis nav tāds,par kuru tika samaksāts. Šis ir pavisam ciets un augstums neatbilst. Protams naudas starpību neviens neatmaksāja (jo otrs matracis bija mazāks nekā pirmais).
Jā,pati vainīga,ka kļūdījos ar izmēru. Bet tas nenozīmē,ka drīkst "piečakarēt" un beigās iedot pavisam citu,neatbilstošu izmēru. Būtu zinājusi,ka tā būs,būtu vienkārši atgriezusi matraci atpakaļ 14 dienu laikā.

17.06.2022