Or Mēbeles - Slikti

Добрый день!

Хотелось бы написать свой отзыв, о SIA "OR mebeles"

Около месяца назад, даже больше, мы с женой заказали кровать с матрасом.... Вообщем когда мы приехали на осмотр их сортимента и после общения с молодым человеком - продавцом, мы думали, что всё что тут пишут - это не правда и конечно же заказали кровать с матрасом. Нам пообещали, что кравать будет готова в течении 15 дней, дали договор, дали КВИТАНЦИЮ, которая не является даже чеком, её просто можно зад подтереть. И с юридической стороны, мы тупо подарили им 50% от стоимости заказа! ... Прошло 15 дней, мы по 2 раза в неделю званили и интересовались, где наша кровать! И в результате, у же прошло больше месяца а кровати так и нет, ЧЕКА, который должны были дать за внесённые деньги - нет, только это сраная квитанция, которая не является чеком!!!.. Вот теперь и думаем, как правильно поступить! Но я теперь хотя бы убедился, что люди не врут, по поводу этой фирмы.

Я вообще не понимаю, как их ещё не прикрыли? Куда наши службы смотрят? Там ведь даже не нужно в бухгалтерии копаться, достаточно матрас или кровать купить, получить их КВИТАНЦИЮ и сразу видно, что это тупо ЛЕВАК...

Советую не тратить время, ни нервы, ни деньги..

Спасибо

O

O Ola la 02.05.2014

Если и у ВАС такая же ситуация, то можно обменяться данными!

F Foksis 11.05.2014

Man tas pats viss bija + gulta un matraca kvalitate - slikta! Serviss slikts b ta talak.. Vairs pie viniem neiesu

O Ola la 12.05.2014

Получила недавно матрас, их курьер мне его вёз 2 часа + в очередной раз пихал мне на подпись квитанцию, я конечно в отказ. И когда эта фирма научится чеки выдовать??? Матрас думаю долго не протянет...

O ORFURNITURE 07.11.2014

Dārgie klienti, Lūgums nelasīt šos murgus, kas ir sarakstīti par mums, 90% no sarakstītā nav taisnība!Tās sūdzības visticamāk raksta kāds mūsu darbinieks, kurš vairs nestrādā pie mums vai konkurenti, kuriem pārdošanas ir samazinājušās dēļ mūsu izdevīgām cenām uz matračiem un gultām, jo šobrīd mums ir atlaides visām precēm līdz pat 60%. Kas attiecas uz pasūtījumu termiņiem, tad matračiem izgatavošanas laiks ir no 5-20 darba dienām un gultām no 15-20 darba dienām. Pēdējā laikā tiek aizkavēti audumi gultām, kas nāk no Beļģijas un Spānijas, bet pirms pasūtīšanas klients tiek brīdināts, ka audums būs piegādāts uz Latviju 3 nedēļu laikā un tiek uzsākta gultas ražošana, atsevišķos gadījumos audums tiek aizkavēts līdz pat mēnesim. *Visiem klientiem, kuriem tiek aizkavētas preces tiek piedāvāta kompensācijas, naudas kompensācija vai bezmaksas piegādes kompensācijas. Ja pārdevējs Jums to nepeidāvā Jūs droši varat sazināties ar veikala vadību, kura Jums piešķirs kompensāciju par kavējumu. Pateicoties mūsu produkcijas zemām cenām ir ļoti daudz pasūtījumu un daži pasūtījumi tiešām tiek aizkavēti, bet ne katrs otrais vai trešais pasūtījums, kā rakstīts sūdzības par mums. *Pārdevēji telefonus neceļ! Tā nav taisnība, veikalā mums strādā trīs pārdevēji, dažreiz var gadīties, ka pārdevēji runā ar klientiem un nevar pacelt klausuli vai runā pa otru līniju ar citu klientu. Lūgums pagaidīt vai pārzvanīt vēlreiz. Šobrīd pie tā tiek strādāts, lai neviens zvans nav izlaists. Kā arī mēs centīsimies maksimali ātri uzlabot klietu apkalpošanas servisu. *Tiek rakstīts par mums, ka mēs strādājam bez papīriem. -Katram mūsu klientam, kas pasūtījumu veicis mājas lapā tiek aizsūtīts rēķins uz e-pasta adresi, kas ir elektronisks un derīgs bez paraksta, kā arī tiek izsniegta pavadzīme pie preces saņemšanas. -Katram klientam, kas pasūta preci veikalā tiek izsniegta pasūtījuma veidlapa un pie saņemšanas klients saņem pavadzīmi vai čeku. Lūdzu, neuztvert nopietni šos komentārus un sūdzības, kas pēdējā laikā tiek rakstītas par mūsu uzņēmumu. Visas atsauksmes tika izskatītas un aprunātas ar firmas darbiniekiem, tika secināts, ka lielākā daļa komentāros norādītās informācijas par klientiem un to pasūtījumiem ir viltus. Cerēsim uz Jūsu sapratni, SIA ORMEBELES

A anastasija2013 18.11.2014

Ждём кровать с матрасом уже месяц. Надежду уже потеряли. Думаем обрашятся уже в полицию с заявлением об мошенечестве . Т.к. звоним каждую неделю то не берут трубку, то поднимают говорят продавец занет, что перезвонят через 15 минут. Нет ответа не привета. То кормят завтраками, что через пару дней кровать будит готова. И так целый месяц. Не смотря на то что заплатили всю сумму сразу. Благо через интернет банк. Есть хоть с чем идти в полицию. Если в четверг позвоним и еще раз скажут ждите еще неделю. Сразу пойдём писать заявление. Если есть еще такие же пострадавшие. Пишите. Обменяемся координатами. Как тут пишит не верте это пишит бывший работник. Это полный бред. Я никогда в этой фирме не работала. Советую выберать другую фирму для покупки диванов и кроватец