www.sudzibas.lv OR Mēbeles Preču šausmīga kvalitāte, neprofessionālisms

Or Mēbeles - Preču šausmīga kvalitāte, neprofessionālisms

Labdien!Gribu jūs pabrīdināt par OR mēbeles firmu, neesmu nekāds bijušais darbinieks, bet parastais pircējs, kurš ir neapmierināts ar firmas preces kvalitāti, apkalpošanu un bezatbildību. Sīkumos nestāstīšu kas notika, bet varat ticēt, ka labāk no OR mēbeles firmas neko nepirkt. Man bija slikta pieredze ar priedes gultas un matrača iegādi, matrācis pēc gada(nekādas īpašas baigās izmantošanas nebija!-mierīgā gulēšana), izmērs 2000*2000, vienā pusē zaudēja formu, nosēdinājās, mēģināju sazvanīt un pieteikties garantijas mainīšanai, bet firmas darbinieki ignorē lūgumu, katru reizi kad zvanu, saka JĀ, JĀ, mēs izskatīsim jūsu lūgumu un atzvanīsim, gaidu jau 3. mēnesi, 3 dienas atpakaļ biju patērētāju tiesību aizsardzības aģentūrā, uzrakstīju iesniegumu, viņi teica, ka pieņems rīkojumus.Tā kā, cienījamie cilvēki, neesiet muļķi, nezauejiet naudu, ir daudz citas labas un pieejamas mēbeļu firmas, neriskējiet.Visu labu!Ceru, ka mans komentārs ļaujs jūs aizdomāties.

P Pircējs 12345 18.02.2015

Pilnīgi piekrītu komentāram, arī bija problēmas ar šo firmu, matrāči izskatās labi, bet pagājot mazlaik, materiāla kvalitāte dod par sevi zināt.

E eska 03.04.2015

Nu nezinu, man ar šo formu nekādu problēmu nebija, matracis kalpo jau gadu un viss ir "chotka"

E eska 03.04.2015

Sorry, firmu

A aivars rieksts 30.04.2015

Nezinu... kas tur jums viss "chotka"??? Kvalitate tada paša, ka cena. Labak aibraukt un nopirkt kvalitativu gultu un matraci, bet ne šitu letu preci!