www.sudzibas.lv OR Mēbeles Обслуживание

Or Mēbeles - Обслуживание

30-го августа 2014 года заказали матрац. При заказе обещали доставку в магазин со склада в течение двух недель. По исходу этого времени, пришли в магазин. Там сказали, что матрац не готов: "приходите через три дня". Далее, позвонили им и опять доставку отложили на пару дней. В итоге, матрац получили только через четыре недели, и за это время около пяти-семи раз доставку откладывали. Плюс, много раз звонки просто сбрасывали. Спустя четыре недели, когда я уже снова пришел в магазин, попытались снова отложить доставку. Когда я предъявил свои претензии и уже собрался забирать деньги, матрац оказался вдруг резко и неожиданно готов, и мне предложили самому съездить за ним. Когда же я заявил, что мне обещали доставку именно в этот магазин, т.к. мой дом находится поблизости, а также, что у меня нет автомобиля, за ним отправили левого курьера. Обещали доставку прямо к подъезду в течение часа. И опять же, прошло два часа и, до тех пор, пока я вновь не позвонил им, матраца не было. В итоге он пришел, и на этом моя история заканчивается.Никогда не буду иметь дело с этой фирмой. И вам не советую.Удачных покупок.

O ORFURNITURE 07.11.2014

Dārgie klienti, Lūgums nelasīt šos murgus, kas ir sarakstīti par mums, 90% no sarakstītā nav taisnība!Tās sūdzības visticamāk raksta kāds mūsu darbinieks, kurš vairs nestrādā pie mums vai konkurenti, kuriem pārdošanas ir samazinājušās dēļ mūsu izdevīgām cenām uz matračiem un gultām, jo šobrīd mums ir atlaides visām precēm līdz pat 60%. Kas attiecas uz pasūtījumu termiņiem, tad matračiem izgatavošanas laiks ir no 5-20 darba dienām un gultām no 15-20 darba dienām. Pēdējā laikā tiek aizkavēti audumi gultām, kas nāk no Beļģijas un Spānijas, bet pirms pasūtīšanas klients tiek brīdināts, ka audums būs piegādāts uz Latviju 3 nedēļu laikā un tiek uzsākta gultas ražošana, atsevišķos gadījumos audums tiek aizkavēts līdz pat mēnesim. *Visiem klientiem, kuriem tiek aizkavētas preces tiek piedāvāta kompensācijas, naudas kompensācija vai bezmaksas piegādes kompensācijas. Ja pārdevējs Jums to nepeidāvā Jūs droši varat sazināties ar veikala vadību, kura Jums piešķirs kompensāciju par kavējumu. Pateicoties mūsu produkcijas zemām cenām ir ļoti daudz pasūtījumu un daži pasūtījumi tiešām tiek aizkavēti, bet ne katrs otrais vai trešais pasūtījums, kā rakstīts sūdzības par mums. *Pārdevēji telefonus neceļ! Tā nav taisnība, veikalā mums strādā trīs pārdevēji, dažreiz var gadīties, ka pārdevēji runā ar klientiem un nevar pacelt klausuli vai runā pa otru līniju ar citu klientu. Lūgums pagaidīt vai pārzvanīt vēlreiz. Šobrīd pie tā tiek strādāts, lai neviens zvans nav izlaists. Kā arī mēs centīsimies maksimali ātri uzlabot klietu apkalpošanas servisu. *Tiek rakstīts par mums, ka mēs strādājam bez papīriem. -Katram mūsu klientam, kas pasūtījumu veicis mājas lapā tiek aizsūtīts rēķins uz e-pasta adresi, kas ir elektronisks un derīgs bez paraksta, kā arī tiek izsniegta pavadzīme pie preces saņemšanas. -Katram klientam, kas pasūta preci veikalā tiek izsniegta pasūtījuma veidlapa un pie saņemšanas klients saņem pavadzīmi vai čeku. Lūdzu, neuztvert nopietni šos komentārus un sūdzības, kas pēdējā laikā tiek rakstītas par mūsu uzņēmumu. Visas atsauksmes tika izskatītas un aprunātas ar firmas darbiniekiem, tika secināts, ka lielākā daļa komentāros norādītās informācijas par klientiem un to pasūtījumiem ir viltus. Cerēsim uz Jūsu sapratni, SIA ORMEBELES