Or Mēbeles - Nesaprašana

Glūži pretēji - esmu pārsteigta par tik daudzām sliktām atsauksmēm. Tā kā veikals atrodas dažu metru attālumā no mājas, vēlējāmies pasūtīt matraci Or Mēbelēs. Ieskatījos atsauksmēs, nobijos. Atcerējos, ka mani draugi bija sūtījuši šajā firmā matračus vairākkārt - gan sev, gan bērniem. Pārjautāju. Viņus vienmēr viss ir apmierinājis. Noriskējām. Apkalpošana veikalā bija ļoti laba - viss, kas mūs interesēja, tika izrādīts un izskaidrots. Bez patosa un trīcēšanas un mākslīgās smaidīšanas - "ka tik nopirktu... " vienu nedēļu gan ilgāk gaidījām, bet sazinājāmies un tas tika atrunāts. Precīzi sarunātajā laikā matracis tika atvests, laipni un atkal korekti. Biju viena mājās, vīri ienesa matraci dzīvoklī bez papildus samaksas. Paldies! Arī Cena atlaižu laikā pievilcīga. Guļam un baudām nakts mieru uz kvalitatīva matrača.

14.05.2021

I

K Katja098 29.06.2021
Slikts serviss

Nopirkām OR Mēbeles gultu. Čīkst…Izjuka… Ātri nonāca āda nost… Meistari izskatās pēc dzērājiem… Bija tā ka trūka detaļas… Izdomāja paši ko citu. Neiesaku nevienam OR Mēbeles pēc 6.mēnešiem izmetām gultu arā.

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021