www.sudzibas.lv OR Mēbeles nepiegadā pasūtijumu

Or Mēbeles - nepiegadā pasūtijumu

Esmu ļoti neapmierināta. Izdarot pasūtijumu, samaksājot drošības naudu, gaidu zvanu pēc 2. nedēļam, ka pasūtījums gatavs. Bet nekā - nekādas ziņas. 3.nedēļā zvanu pati....viņi no sākuma nevar atrast pasūtījumu, beigās atzvanot piedāvā divus variantus, vai pēc meneša būs piegāde, vai atgriežam drošības naudu. Tā nu rezultāts pēc 3 nedēļām– esmu sākumpunktā, bez gultas, bet ar velmi nopirkt. Protams, pat bez atvainošānās par sagādātajām neertībām. Neiesaku nevienam no viņiem, ko pirkt, gaida tikai vilšanās par sniegtajiem paklapojumiem.

R

S Svetlana76 09.12.2014

Vini ta ar visiem! Ar mani ta pat bija... Saka vienu, dara citu. Maitas un Krapnieki.

L liana88 08.04.2015

Nesaprotu, kāpēc te tādas diskusijas par šo kompāniju! Esmu iegādājusies mēbeles gan guļamistabai, gan bērna istabu esmu aprīkojusi ar ORMEBELES produkciju, un viss ir kārībā! Cenas ir patiešām lieliskas un kvalitāte superīga, pie viņiem var iegadāties mēbeļu komplektus pa izdevīgām cenām tikai jāseko līdzi akcijām. Kas attiecas uz izgatavošanas termiņu, tad ir vērts arī uzgaidīt kādu laiku, toties ietaupīsies tiešām lielu naudas summu.