Or Mēbeles - Laba pieredze

Beidzot atradot gultas modeli, kuru vēlējāmies iegādāties, tikai OR mēbeles veikals gāja mums pretī un piekrita iebūvēt veļas kasti ar paceļamo mehānismu tā lai no grīdas līdz gultai ir noteikta lieluma sprauga (nav tukši vārdi, pirms tam izbraukājām pa vairākiem veikaliem, kur mums vienkārši piedāvāja citus modeļus vai atteica un nemeklēja alternatīvu). Ilgi nevarējām izvēlēties matraci un kaut veikals veras ciet 19:00 mūs nedzina prom, bet otrādāk teica nesteigties, jo ir svarīgi izvēlēties atbilstošu matraci. Tā mēs aizkavējāmies līdz aptuveni 20:00 un mierīgi izdarījām savu izvēli. Izlasot visas sūdzības raizējāmies pirkt šeit gultu + matraci vai nē, taču riskējām. Solīja gultu sataisīt 3 nedēļu laikā. Tieši pēc 3 nedēļām bija zvans, ka rītdien tā tiks piegādāta. Tā tas arī bija, tika piegādāta (ar 2 stundu nokavi, bet par to bijām brīdināti un, manuprāt, ir sīkums, jo tas bija pēc darba un vienalga bijām mājās). Gultas modelis un krāsa kā arī matracis viss bija atbilstošs tam ko pasūtījām. Esam ļoti apmierināti ar punktualitāti, nākšanu pretī un pieklājību.

K kristine8 20.08.2015

Nenoticēju nevienam vārdam!