Or Mēbeles - Krāpšana

Dažus gadus atpakaļ pasūtījām matraci. Piegādes laiks bija vairāk kā 2 reizes pagarināts, zvanot, tikai solīja pārzvanīt, bet tā kā neviens ar mums nesazinājās. Braucām klātienē skaidroties, pēc kā nedēļas laikā dabūjām savu matrici, tikai nedaudz citu, jo viņiem nebija materiālu, kaut gan pasūtījuma veikšanas brīdī par to mūs neviens neinformēja. Matracis 2 nedēļas smirdēja pēc līmes, tā, ka nācās matracim izdalīt atsevišķu telpu! Kad sākām lietot, matracis bija vienkārši drausmīgs - pacēlums pa vidu, uz sāniem mīkstāks. Kad nolēmām atbrīvoties tomēr no šī matrača, sagriezām, jo savādāk bija grūti iznest, un uzreiz sapratām, kāpēc uz sāniem šis matracis bija mīkstāks - slānis, kas piešķīra cietību, bija par 40cm šaurāks kā pats matracis un sānos šī slāņa vienkārši nebija! Sastāvs arī atšķīrās no pasūtītā!

09.11.2020

Y