Or Mēbeles - kaķis maisā

Pirms laika pasūtīju bērnu lina matraci, pasūtījums izpildīts ar nokavējumu un pēc vairāk kārtējiem zvaniem no klienta puses, rezultātā saņēmu netuvu to ko pasūtīju. Pēec mājas lapā redzamā matracis sastāv no
Sastāvs:
1.Noņemams stepēts pārvalks
2.Lins
3.Poliuritānu putas 30mm
4.Lins
Bet man tika tikai polioritānu putas un noņemams stepēts pārvalks un kur tad lina šķiedras dēļ kurām arī izvēlējos šo matraci un cīnijos lai to saņemtu vēl pirms bērniņa piedzimšanas. Iesaku visiem pārbaudīt preci pie saņemšanas!!!

Z

ORMĒBELES 11.07.2013

Labdien, ja matracim nebija pareiz sastāvs Jums vajadzēja vērsties pie OR MĒBELES konsultana veikalā vai zvanot uz norādīto talr.nr. mājaslapā www.ormebeles.lv

Būsim pateicīgi Jums ja sazināsities ar OR MĒBELES konsultantu un atsūtīsiet matrača fotogrāfiju noņemot pārvalku. Ja fotogrāfijā lina škiedra nebūs redzama, tad apsolam ka ar kurjer pastu aizsūtīsim Jums jaunu matraci ar pareizām sastāvdaļām par brīvu un nepareizo matraci varēsiet atstāt sev. Ļoti atvainojamies par sagādātām neērtībām ja tā ir patiešām mūsu vaina!

Gaidīsim no Jums atbildi.

F Fella 11.07.2013

Solīda firma - uzreiz atbild!

V Viktorija85 05.08.2013

Ужасное обслуживание и качество продукции. Не покупайте у них, только выбросите свои деньги на ветер.

O Ola la 02.05.2014

Обслуживание ужасное! Качество такое же! Продавец - просто СКАЗОЧНИК, разводить умеет! Девушки как автоответчики, видать мозгов НУЛЬ. А курьер - просто нет слов, ему точно место среди УРОК, хотя на вид милый. Я его попросила подсказать как кровать собрать, так он меня чуть не на ХХХ послал. Короче кровать гуляет, а мотрас уже спустя всего 1 месяц пошёл буграми, но на фирму к ним за гарантией неохота, спать то не на чем! Когда она совсем развалиться, я просто приглашу эксперта и сразу в суд...

Люди! по жалейте свои нервы и деньги.

K klientssss 01.06.2014

varu piekrist, preci gaidiju ilgi bija solijumi un solijumi bezmaksas piegades un montazas utt, bet atbrauca kaut kads meistarins kuram rokas aug no vienas vietas-nelaipns un nekorekts, gultu salika slikti skruvem aprava vitni, vienvardsakot nav verts bojat nervus ar tadu servisu un meistariem