www.sudzibas.lv OR Mēbeles Gultu nepiegādāja laikā

Or Mēbeles - Gultu nepiegādāja laikā

27. maijā salonā OR mēbeles pasūtīju gultu "Anna" un matraci "Klasyk". Samaksāt ar karti nevarēja, tāpēc izrakstīja rēķinu, ko apmaksāju internetbankā nākošajā dienā. Salonā pārdevēja teica, ka gulta un matracis būšot gatavi 3 nedēļu laikā, bet ļoti iespējams, ka būs ātrāk.
Pēc 3 nedēļām zvanu salonam, saka, ka vēl neesot gatava, ir tikai matracis pagaidām. 26. jūnijā (gandrīz mēnesis pagājis), atkal PATI zvanīju un jautāju, kas notiek ar pasūtījumu. Saņēmu atbildi, ka gulta un matracis ir gatavi, varam braukt pakaļ paši, vai izmantot viņu piegādātāju pakalpojumus, kas maksā 25EUR. Vienojāmies par 27. jūniju un viņu piegādi plkst. 16:00 līdz mājas durvīm.
16:15 zvanu salonam un jautāju kāpēc kavējas un cik tālu ir. Operatore paziņoja, ka šoferis vedot atklājis gultai brāķi un aizvedis gultu atpakaļ labot. Neviens pat neiedomājās piezvanīt un pateikt, ka nebūs, lai negaidām. Piedāvāja saņemt tikai matraci, bet gultu vēl pēc nedēļās. Kā kompensāciju piedāvāja spilvenu un dziļu atvainošanos. Teicu, ka vēlos bezmaksas piegādi. Sarunājām, ka būs man bezmaksas piegāde un gulta 2. jūlijā (viņi zvanīšot). 8. jūlijā atkal zvanu pati, saka, ka gulta ir gatava, bet bezmaksas piegādi nevarot nodrošināt, jo to veic cita firma. Piekāpos par to bezmaksas spilvenu. Sarunāju pārvadājumu busu uz 11.jūliju.
Aizbraucam pakaļ, izrādās, ka tajā adresē ir tikai gulta, bet matracim pakaļ jābrauc vēl gabals dziļāk Juglā (Pāles 14). Žēl, ka neviens nebrīdināja...
Aizbraucām uz pēc skata "pagrīdes" uzņēmumu bez nekādām norādēm. Sagaidīju matraci un bijām beidzot ceļā uz mājām
Gultu pasūtīju 27. maijā un saņēmu 11. jūlijā.

Nekad nevienam neiesaku šo uzņēmumu. Briesmīga attieksme un tukši solījumi. [slēpt]@

E