www.sudzibas.lv OR Mēbeles Esmu apmierināts!

Or Mēbeles - Esmu apmierināts!

Aizbraucot uz veikalu, noskatīju gan gultu, gan matraci un veicu pasūtījumu saņemot pretī parakstītu dokumentu, kas to apliecina.Tā kā, gultas modelis un matracis esot ejoši, tika solīts pasūtījumu izpildīt aptuveni 5 darba dienu laikā un norunājām konkrētu datumu, kad sazināties.Saņēmu gan zvanu par to, ka pasūtījums ir gatavs, gan laipnu apkalpošanu preces saņemšanas laikā, gan arī palīdzību gultu un matraci iekraujot mašīnā. Pretī saņēmu gan pirkumu apstiprinošus dokumentus, gan konsultāciju par garantiju un kā rīkoties, ja konstatēts preces defekts.Divguļamā gulta ir viegli saliekama un pārvietojama, matracis ir ērts, šuvuma vietas kvalitatīvas.Patika, ka visu varēju izdarīt viens pats - gan gultu, gan matraci varēju saliktā veidā uznest uz dzīvokli un to visu ātri salikt kopā.Ar preci un pakalpojumu esmu apmierināts.

V

Y YoYo 15.01.2015

Nu re arī kāda laba ziņa šai bēdu ielejā!

L LimpFan 15.01.2015

Pirms nepilna gada arī pasūtīju tur matraci, arī varu pateikt tikai labus vārdus: atveda termiņā un patika ka neskatoties uz to ka uznēšana nebija apmaksāta (4 stāvs), soferis redzot ka man vienam pašam grūti to staipīt - palīdzēja aiznest, nepaprasot par to ne centa. Ta ka visu cieņu.

A andris94 30.04.2015

Vot šito rakstija tiesam pašie darbinieki, varu pieradit! Tur stradais viens mans pazistamais, vinš parasti, kad piedzersiestelo no sevi priekšnieku, bet pec tam apdirš - fakts. Un pats teicis, ka tur pedeja vieta? kur japerc matraci vai gultu.