Or Mēbeles - Attieksme

Labdien! Vēlos izkratīt savu sirdi.

Viss sākās 29.07.2013, kad tika piegādāta sen gaidītā gulta. Aptuveni 16.00 tā tika piegādāta, milzīgs prieks, ka nu beidzot būs normāla gulta, kas pie tam bija kāzu gadadienas dāvana.
Vīrs sāka likt kopā, pēc idejas maksimums 30min laikā rāmim vajadzēja būt gatavam, jo kā nekā, tur ir tikai dažas tapas un dažas skrūves, bet protams, ka sākas jau pirmās problēmas. Priekš skrūvēm izurbtie caurumi atrodas pa zemu, pieņemami būtu, ja tas būtu vienā vietā, bet tikai vienā vietā caurums bija pareizi izurbts. Protams, ka rāmis tika likts 2 stundas, jo no sākuma nebija īsti skaidrs, kādēļ tā skrūves nevar ieskrūvēt.
Tikām galā ar rāmi, uzlikām līstes un matraci, super, gulta gatava prieks vismaz, ka mocības galā. Jāķeras klāt veļas kastēm, kuras mums ir divas. Tiek atvērts viens iepakojums, un nav skaidrs kā to kasti salikt, kaut kas trūkst. Atveram otru, lai salīdzinātu un protams, ka trūkst pa priekšējā detaļa. Tiek sazvanīts direktors, tiek sarunāts, ka 30.07 vai 31.07 no 9.00 - 13.00 tiks atvesta detaļa, jo sūtīšot ar kurjeru. Jāpiemin, ka visas šīs 3 dienas bija jāatprasās no darba, lai būtu mājās.
31.07 detaļa joprojām nebija piegādāta, zvans direktoram, kurš paziņo, ka cerēja, ka viņiem mašīna brauks uz Jelgavu un varēs aizvest. Ka kurjeram pat nekas nav izsūtīts. Vakarā piezvanīs un visu sarunāsim. Pie telefona sēžu kā pielīmēta, gaidu zvanu, protams, ka nekādu zvanu tā arī nesagaidīju. Tiek zvanīts 01.08 , izlieku visu, kas uz sirds, kā nekā gandrīz jau nedēļu neesmu darbā, tikai tādēļ, ka viena firma ekonomē, un nav izsūtījusi detaļu. Man paziņo, ka 02.08 noteikti būs, piezvanīs, kad izsūtīs. 02.08 saņemu zvanu, ka detaļa ir izsūtīta, bet tā kā tas ir Latvijas pasta kurjers, varbūt 02.08 es vēl nesaņemšu. 05.08 sēžu mājās un gaidu kurjeru, neviena nav. 06.08 joprojām gaidu. Tā kā biju brīdināta, ka man pirms piegādes kurjers piezvanīs, bija plāns aizbraukt uz veikalu. Pastkastītē stāv paziņojums, ka ir atnākusi paka, lai dodos uz pastu. Aizejot uz pastu saņēmu savu detaļu, kas protams arī bija tāds pats brāķis kā gulta, jo arī tur skrūves nevarēja ieskrūvēt, bet tas būtu sīkums, salīdzinājumā ar to melošanu, ka man paziņo, ka atvedīs kurjers, bet beigās pašai uz pasta nodaļu bija jāiet! Un tikai dēļ SIA "RASTO" nolaidības, man bija 7 dienas darbu jākavē!

Neiesaku, tur iegādāties mēbeles, kvalitāte šausmīga un attieksme vēl briesmīgāka!!!!!