Or Mēbeles - Apkalpošana

Zināju, ka sūdzības par šo firmu bija, bet tā kā man mēbeles termiņi nebija steidzami, tad riskēju. Kad pagājis jau krietns laiciņš, uzzvanu firmai, lai apjautātos, cik tālu ir pasūtījums, uz ko saņēmu atbildi, ka pasūtījums būs gatavs pēc divām dienām un preci varēšu saņemt. Protams, kurjers būs vienā no darba dienā un konkrētu laiku nevar pateikt. Tā kā man darba vieta neatrodas tuvu dzīvesvietai, nācās atprasīties no darba uz visu dienu. Protams, preci norādītajā dienā nesaņēmu. Kad zvanīju atkārtoti, kas par problēmu, atbildēja atkal viena no dāmītēm, ka viss būs nākamajā nedēļā. Liekas, ka šo uzņēmumu gremdē darba organizācija un plānošana, ko veic divas dāmītes ar ļoti zemu pieredzi šajā jomā.