Optimus Mēbeles - Slikts ceļš

Ceļu kvalitāte piebraucot pie veikala vēl apmieirnoša, bet ja izvēlos kādu preci un man pasaka, ka jābrauc uz noliktavu, tad tas ir mugrs. Pāris mēnešus atpakaļ pārsitu riepu braucot uz noliktavu. Bet šoreiz pēc lietus, pilnīgi neko neredz, kur ir peļķes un nezini cik tās ir asas. Tā kā mašīna ir zema, iegraucot bedrē, sabojāju. Remonts izmaksāja 300.00 eur. Neiesaku braukt uz Optimus mēbeles veikalu Rēzeknē, ja tev nav traktora (un arī nav fakts, ka aizbrauksi kaut ko nesabojājot). Vekals labs, apkalpošana laba, bet ceļi...

15.08.2019

Da

Kolta 15.08.2019

Jābrauc uz noliktavu ar laivu.

Tu Turkey901 15.08.2019

Akmens pašvaldībai un tās ceļu uzturētājiem, jo komersants nav tiesīgs izbūvēt ceļus, kuri nav tā īpašumā!
Ja arī to pieļautu, tad tas būtu ļoti dārgs process ar visiem projektiem, saskaņošanām, utt.
Pats veikals ir lēts, tirgo salīzinoši nekvalitatīvu preci ar minimālu izcenojumu un peļņa no veikala mazpilsētā, ar visiem tā uzturēšanas izdevumiem, loģistikas izmaksām un darba spēku, ir niecīga!

Džozefīne 16.08.2019

Apkalpošana varbūt laba, bet nu kvalitāte precēm gan nē.