www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Maldinoša informācīja

Optimus Mēbeles - Maldinoša informācīja

Pa cik man tagad ir aktuāli darba sludinājumi par darba vakancem. Tā nu es vietne ss.lv uzsktiju sludinajumu par Optimus mēbelem. Sludinājumā rakstīts ka ir pieejama grāmatveža palīga un pārdevēja/konsultanta vakance konkrētajā veikalā. Izlēmu kandidēt uz konsultanta/pārdevēja vakanci. Aizsutu CV un motivacijas vestuli uz norādīto e-pastu. Nākamajā diena zvana sieviete, sacidama ka esot no Optimus mēbelēm, gribot mani uzaicinat uz darba pārunām, domādams ka darbs būs veikalā - es piekritu. Pavaicādams par dienu un laiku kad varu ierasties uz pārunām sieviete nosauca datumu un laiku, tas man bija pienemams un apstiprinaju ka tani laika aru ierasties. Tālāk vina man saka saukt adresi kurā man jāierodas - adrese nēatbilda nedz veikala faktiskajai adresei, ne uzņēmuma juridiskajai adresei. Drosības spec pārliecinadamies vai viss ir pareizi un kāds no mums nav klūdījies nolēmu pateikt ka sutiju veikalam kurs atrodas cita adrese. Sieviete man pateica ka viņa to visu saprotot un teica ka tikuntā pārunas notiks vinas nosauktaja adresē. Lai velak nerastos pārpratumi nolemu pavaicat kur tad īsti man bus jastrādā, viņas nosauktajā adrese, vai tanī kas pie sludinājuma norādīta. Viņas atbilde mani pārsteidza - vina teica ka veikala nestradāšu, būs man jastrādā noliktavā. Pēc šādas viņas atbildes pateicu ka tas variants man nav pienemams un ka visticamak ka neieradisos uz interviju.

Kas notiek ar šo uzņēmumu - maldinoši sludinājumi, vai ari viens otru piesedz? Šī nav pirmā reize no šī uzņēmuma.

23.11.2018

A AnvoyT 24.11.2018

NOPIETNI?!
Tas nav joks?

N Noliktava123 12.12.2018

Pārdevēju, konsultantu ofisi parasti atrodas tuvu noliktavai lai ieekanomētos laiks informācijas nodošanai starp ofisu un noliktavu. Pārdevi kaut ko? Ej uz noliktavu dod čaļiem lapiņu ar pasūtijumu ko viņiem pakot.
Acīmredzami, darba meklētājs degunu par augstu sacēlis, vai domāja ka viņam ar kasi būs jāstrādā.

B Beņķis 11.03.2019

Viņiem pārsvarā ir tikai pārdevēju/konsultantu vakances vispār. Un tas ir veikalos.Tas jau ir retums, ja tiec līdz noliktavai. Tad tur tās nenormālās vecenes laikam pārstrādājušās. Parasti ievelk savējos.,kas arī bardaka un attieksmes dēļ ilgi tur nepaliek. Neiesaku!

D DariusE 12.04.2019

Nopietni, tas ir. Tas pats notika ar mani. Meklē noliktavas darbinieku Priekuļos, ierados uz darba interviju, ta bija īsa teica ka uzvanīšot. Nekādu zvanu, uzvanīsi. Pateiks ka priekšnieks nav utt.