Optimus Mēbeles - Slikts serviss

Pazvanīju, lai vēlreiz noskaidrotu, vai nevar tomēr samainīt atvilknei vienu mazu detaļu, tālrunī pacēla sieviete, kura pat savu vārdu nenosauca, tā ka pat nezinu ar ko īsti runāju. Uzreiz uzbrūkošā tonī sāka runāt, es pat sākumā nevarēju neko pajautāt, jo viņa tikai runāja un runāja, uzbruka. Tad kad tiku pie vārda, tad viņa neatbildēja, kad pajautāju, kāpēc viņa uzreiz tik uzbrūkoši runā, jo es tikai vēlējos uzdot savu jautāju.
Nekad vairs tur neko nepirkšu un citiem iesaku padomāt, vai nav labāk doties uz citu mēbeļu veikalu.

26.05.2023

Bezvārdīga sieviete,
Uzbrukusi, neļauj jautāt.
Sarunā nezinu.

Kāpēc tā uzbrūcība?
Jautāju, bet klusums viņas.
Es vairs neiegādāšos.

Padomā, citi draugi,
Mēbeļu veikals jāmaina.
Labākā izvēle.

A AIZSARGS 26.05.2023

"Pazvanīju, lai vēlreiz noskaidrotu, vai nevar tomēr samainīt atvilknei vienu mazu detaļu," noteikti jau iznesi visas smadzenes ar saviem zvaniem.

A Andra Liepiņa 28.05.2023

ŠAUSMIGS VEIKALS PRET KLIENTIEM NECIENA