www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Darbā pieņemšana

Optimus Mēbeles - Darbā pieņemšana

Tādus mums tagad pārdošanas direktorus meklē.
Netērējiet savu laiku un nesūtiet savu CV uz Optimas Mēbeles vakanto amatu- Pārdošanas Direktors. Priekšā jūs sagaidīs nekompetents cilvēks, kura izpratne par pārdošanas direktora darba pienākumiem ir meklējama pagājušā gadsimta pirmajā pusē.

Sašutumu radīja vairākas lietas:
1. Kāda ir uzņēmuma lielākā problēma, ka nepildās plāns?! Atbilde bija- esošie darbinieki (Nav brīnums).

2. Direktora alga ap 400 Eur + piemaksas (nav īsti definēts par ko būs piemaksas). Bļāviens, cik tad darbiniekiem maksā- 200EUR ?! (Te ir atbilde uz pirmo jautājumu par plānu).

3. Darbs ar vairākiem veikaliem (Bet darba mašīnas nav).

4. Lokācijas vietas nav (vizinies tik no viena veikala uz otru un tēlo sūro Direktori).

Cien. Optimus Mebeles, netērējiet manu un citu cilvēku laiku. Savediet kaut cik kartība savu iekšējo virtuvi un pieņemiet darbā HR vadītāju, kas spēs veikt darba intervijas pavisam citā līmenī.

Dainis 30.10.2017

Un ko jūs gaidījāt no tā kantora? cik ar viņiem esmu saskāries, tad tur vispār reti kurš kaut ko saprot par savu preci, tur var pirkt tikai tādā gadījumā ja viņa ir uz vietas ir, ja kaut ko vajag pasūtīt tas ir cirks vairāku mēnešu garumā.

Работяга 30.10.2017

Jus par darba deveju vaicaiet? Darba devejs nemot jebkuru persono skatas prieks kam tas darbinieks vajadzigs... ja darbinieks atteicas stradat par 300 erikiem tad to jaizmet!

C CastorTroy 30.10.2017

Nevarētu neko sliktu par sūdzības autori pateikt, bet šī frāze visi sabojāja:
...pieņemiet darbā HR vadītāju, kas spēs veikt darba intervijas pavisam citā līmenī...
Jūs uz pareizu vietu atnācāt uz interviju?Neko nesajaucāt?Nedomāju, ka mazajos un vidējos uzņēmumos ir vajadzīga HR nodaļa :)))
Un par to HR nodaļu intervētāju "līmeni" jau sen visi smejas. Tieši par viņiem var pateikt, ka viņu "izcilie un gudrie" testi, jautājumi un metodikas ir " meklējami pagājušā gadsimta pirmajā pusē" ... :)))

Life_is_life 30.10.2017

Bet darbu var darit kads kam ir savs auto un no savas dzivesvietas, iespejams kadiem vecakiem cilvekiem labi noder
Par parejiem punktiem - nav labi - homo sovietus