www.sudzibas.lv Optika Metropole Nekompetence, krāpšana, slikts serviss

Optika Metropole - Nekompetence, krāpšana, slikts serviss

Optikas salons Metropole šogad vinnējis Valsts pasūtījumu uz briļļu pārdošanu bērniem, kam ārsts izrakstījis brilles ar atlaidi- valsts daļēji apmaksātas.
Pasūtot brilles neviena no 3 pārdevējām nevarēja neko paskaidrot, ieteikt , komentēt par briļļu ietvariem.pasūtījām brilles 105 piemaksājot, kopā ar valsts subsidēto 135.
Saņemot konstatējām, ka tās ir pavisam citādas brilles, ar daudz biezākiem, smagākiem stikliem.protams, tādas mums nav nepieciešamas. salons piedāvā piemaksāt par katru lēcu vel 180eur, tad bērna brilles maksātu nedaudz zem 500eur. Naudu atgriezt nevēlas, viss esot jāskaidro utt utt.
Neiesaku nevienam.

U

A Aiga 03.05.2016

Nepiekrītu. Pati tiku pie brillēm savam mazajam Metropolē Marijas ielā. Tur ir daudzkārt lielāka izvēle nekā aizvadītajos gados, kad gājām izņemt brilles iepretim Bērnu slimnīcai.

A alexkot 03.05.2016

Kas Jums par stiprumiem tādiem? +10?
Mums ir ap +6 un pat nav pamanāms, ka tur ir tik lieli stiprumi, izskatās daudz smukāk nekā iepriekšējās. Tur tad stiprums bija aptuveni līdzīgs. Sūtījām jaunās arī Metropoles salonā.

U UnaUnaUna 05.05.2016

Mums stiprums brillēm ir +5.5.Jūs protams varat nepiekrist tam ko rakstu, jo Jums ir paveicies un esat saņēmuši labas brilles. Bet.... Ja es pasūtu konkrētas brilles, man taču nav jāsaņemk pavisam citādas. Un otrkārt, tas ka brilles bērnam ap 500eur, nav normāli, vai tad tā nav?
Nerunājot jau par to, ka pārdevājeas neko nevar pastāstīt ne par rāmjiem, ne rāmju ražotājiem, ne stiklu atšķirību- NEKO.

J Janis Kossovics 16.05.2016

Labdien! Šeit raksta uzņēmuma īpašnieks Jānis Kossovičs. Vai varētu lūdzu ar Jums privāti sazināties, lai novērstu radušos pārpratumus? Mans personīgais epasts ir [slēpt]@opticguru.lv. Gaidīšu no Jums ziņas. Paldies!

U UnaUnaUna 24.05.2016

Situācijas risināšanā par bērna brillēm iesaistījās uzņēmuma Servisa vadītājs. Attieksme bija ļoti lapna, viss tika izskaidrots. Izrādās ir iespēja pasūtīt dažādas brilles pēc katalogiem, tāpat arī pieejami dažādi stikli utt utt.
Rezultātā mūsu brilles tika pārtaisītas un pat bez papildus piemaksas.
Saņemtās brilles ir kvalitativas, esam apmierināti.
Ja uzreiz būtu bijusi šādu attieksme, problēmu nebūtu bijis.