www.sudzibas.lv operators Bite slikts operators.

operators Bite - slikts operators.

iegadajos telefonu uz nomaksu pie operatora Bite.
Telefonam uzradās defekts.karsēja izmantojot internetu un bieži uzkarās ,telefons bieži nācās restartēt.
Cik noprotu Bite tirgo brāķu telefonus, jo šis man jau 4 telefons.
Kā arī pakalpojumi maksā dārgi, menesi bezlimita sarunas un sms izmaksā 6.50, atteicos no Bites pakalpojumiem, palika iemaksātā nauda 3.50€, to man neatgrieza jo man itkā 1.novembrī tikai atslegs numuru, pa vienu dienu man ieturēja 3,50. atteicos no Bites 27.10.2017.
Neiesaku izmantot Bites pakalpojumus, jo vjņiem ir , čigānu,, likumi.

B

Nu tu i lox , 4 telefons jau:)) nemaki apieties ar jaunam modifikacijam izgudrojumiem raksti vestules pasta apsi,,, ja vel kas ateicies 27 datuma , tad lidz 1 novemrim 4 dienas , to pat nejedz,, ej paraudi

R Robyn 29.10.2017

Tieshi taa, chigaanu likumi, jo dod pat uz kredita planshetdatorus personam, kas ir melnaja saraksta, kas nav spejigi maksat.

J Jānis 29.10.2017

Nekad nepērc jaunu telefonu viņiem ir uzcenojums uz pusi pa to naudu telefonam ir jābūt pasargātam no ūdens un visa pārējā. ja tu pērc pie operatora. jo viņi jau pēc 2 mēnešiem saplīst. Vienmēr jāapstās gsmarena un xda

C CastorTroy 29.10.2017

Tev trāpās jau ceturtais brāķētais telefons?
Nelaimes čupiņa :))) Tev ne par Biti jāsūdzas,bet par to, ka tu vispār piedzimi... :)))

Dainis 30.10.2017

Bite iepērk mobilos telefonus no Latvijas vairumniekiem un visus viņus ražo vienā vietā, tev vienkārši nepaveicās.

B BLACKMAMBA 08.11.2017

BITe visā citāda pēc 50 sms nosūtīšanas mēn atslēdz sms sūtīšanu, gribat nepatīkamus pārsteigumus, bite yos pratīs sagādāt, pumpaiņie tīņi to labi pieprot, hei hei!