www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss, maldināšana, nekorekti norādītas sūtīšanas izmaksas!

Omniva.lv, Omniva.ee - Slikts serviss, maldināšana, nekorekti norādītas sūtīšanas izmaksas!

Saskāros ar omniva nekvalitatīvu servisu, sūtot paciņu uz Grieķiju. Norādītais sūtīšanas laiks 6-7 darba dienas, paka tika gandrīz pazaudēta, 2 nedēļas nostāvējusi pārkraušanas punktā, galu galā nonāca pie saņēmēja tikai pēc 3 nedēļām!
Neuzskatu, ka bija izpildīts kvalitatīvs serviss, tāpēc pieprasīju atpakaļ samaksāto naudu, kas tika noraidīts. Neieteiktu izmantot omniva, lai sūtītu kaut ko ārpus baltijas. Pats noteikti vairs neizmantošu omniva pakalpojumus, kaut arī to darīju ļoti bieži, sūtot pakas baltijā (~50 reizes gadā) . Dēļ attieksmes pret klientiem zaudējāt kārtējo klientu!

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 25.02.2019

Sveiki!
Atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām! Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācies saskārties ar tādu situāciju. Saprotam, ka starptautiskās piegādes kvalitāte noteikti nav labākajā līmenī, tāpēc tuvāko divu nedēļu laikā mēs sāksim sadarbību ar citu starptautisko piegāžu veicēju, cenšoties panākt ātrāku un efektīvāku piegādi saviem klientiem.
Redzam, ka sūtījums bija aizkavējies posmā starp starptautisko piegādādēs veicējiem. Esam ievērojuši, ka, diemžēl, piegādes uz Grieķiju caur pasta pakalpojumu piegādātājiem tiek nodrošinātas ilgākos termiņos, par ko mēs vēlreiz atvainojamies.

Ar cieņu, Omniva

Pacco_al 25.02.2019

Tā nu tur ir, ne jau pirmā ziņa par to, ka ārzemju sūtījumu aiziet nepareizā virzienā utt. Nu kur tad omnivas standarta atbilde, ka tas noteikti nav serviss, kuru vēlamies sniegt. Viņi tā raksta vienmēr, bet nekas tur nemainās.