www.sudzibas.lv Omniva Suta visur, bet ne uz pareizo adresi

AtrisinātaOmniva - Suta visur, bet ne uz pareizo adresi

Pasūtīju vairākas lietas no asos internetveikala. Iepriekš problēmu nebija, pasūtīts tika vairākkārt. Šoreiz 3 sūtījumi tika aizsūtīti uz nepareizu pakomātu nepilnu 200km attālumā. Omniva apgalvo, ka šādu adresi viņiem norādīja sūtītājs, viņi tikai nogādājot uz norādīto adresi. Asos apgalvo, ka viņi norādījuši pasūtījuma adresi, respektīvi īsto. Neviens neko nezin, galā tiec pats kā gribi! Omniva piedāvāja par papildus samaksu pakas pārsūtīt uz īsto pakomātu. Visas trīs pakas pārsūtīju, pienākusi tikai ir viena! Viena no pakām 3x tika nogādāta nepareizajā pakomātā, 2x atpakaļ Rīgā, 1x Kauņa un viļņa. Omniva 2 nedēļas vienu paku vizina apkārt. Otra no nepienākušajām pakām ir kaut kur starpposmā un netiek kustināta. Esmu zvanījusi uz omnivu ntās reizes, tērējusi savu laiku un nervus. Sazvanītie darbinieki ir jauki un pretimnākoši, bet rezultātā nekāda! Pievienoju bildi ar pakas ceļojumu.

08.02.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 10.02.2021

Labdien! Uzņēmuma vārdā atvainojamies par Jums radītajām neērtībām.
Diemžēl, ir notikusi kļūme adreses datos, kā rezultātā sūtījums nav ticis piegādāts uz Jums tuvāko pakomātu. Minēto kļūmi risinām ar starptautisko sūtījumu biznesa klientu ASOS, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.
Tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums telefoniski, lai rastu Jums ērtāko risinājumu saistībā ar sūtījumu piegādi.

Ar cieņu,
Omniva

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Madara Lit 12.02.2021

Situācija atrisināta un paka pienākusi dienas laikā pēc firmas pārstāvja zvana. Paldies!

L Losamigos 26.02.2021

Man šāda situācija ir jau TREŠO reizi. Izmisums, vairs nezinu, ko darīt. Gadiem adrese nav mainīta un viss vienmēr ir bijis OK, paciņa saņemta norādītās adreses pilsētā. Bet tagad tā nesaprotamu iemeslu dēļ tiek piegādāta Rīgā. Un Omniva novēļ vainu uz Asos, Asos uz Omnivu. Kā rezultātā nākas braukt uz Rīgu pakaļ savai paciņai 🤦‍♀️ Bet par papildus maksu pārsūtīt savus sūtījumus? Vai tad nepietiek ar to, ka jau laiks ir iztērēts, gaidot, kad paciņu ieliks vienā no noslogotākajiem pakomātiem (pēc Omniva sacītā) vai meklējot kādu, kurš var izņemt manu paciņu?
Pievienoju foto no izsekošanas, kurā ir mana adrese un PUDO adrese, kurā norādīta Elizabetes iela. Siguldā tāda iela nemaz nav. 🤦‍♀️