www.sudzibas.lv Omniva Sūta sms svētdien 6: 00 no rīta

Omniva - Sūta sms svētdien 6: 00 no rīta

Kāpēc ir jāsūta sms par paciņas atnākšanu svētdien 6.00 no rīta! Es pēc tam nevaru aizmigt! Tas ir manu tiesību pārkāpšanu uz privāto laiku un dzīvi.
Par spīti izņemšu sūtījumu pēdējā dienā, ja jūs būtu lojāli es arī būtu lojāla, bet tas ir absurds.

13.02.2022

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 14.02.2022

Labdien,

Pandēmijas laikā esam paātrinājuši īsziņu izsūtīšanas laiku, lai ikkatrs klients varētu savu sūtījumu saņemt pēc iespējas ātrāk, arī no rīta pirms došanās uz darbu.
Atvainojamies, ka minētajā situācijā tas ir sagādājis Jums neērtības.

Ar cieņu,
Omniva

Good Intentions 13.02.2022

Citi atkal nevar gulēt kamēr nesaņem īsziņu. Protams nav normāli pašā rīta plaukumā bombīt un izslēgt skaņu arī nav variants, a ja ir kaut kāds impromptu.

M mahal 13.02.2022

😂 Ja tik trausls miegs, tad izslēdz skaņu. Ieteikums uz priekšdienām ja pati nevari iedomāties

Good Intentions 14.02.2022

Ja ārkārtas gadijums? Viens pazīstamais palaida atvadīšanos no mātes un vel viens varēja palīdzēt ar asins grupu, bet viss beidzās labi.

0 0203 13.02.2022

99,99% cilvēku Jūs apskaustu par tādām problēmām, bet atlikušais 0.01% ir tādi kā Jūs 🤦