www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Veicu riepu pasūtīšanu weblapā jaunasriepas.lv. Kā piegādes vietu bija iespējams izvēlēties omniva termināli Daugavgrīvas ielā 114, kas ģeogrāfiski man labi derēja. Pieņēmu, ka tur kāds pakomāts vai tml.

Taču omnivas lapā un google par šo termināli ir 0 informācijas, tāpat arī vidē - braucot pa Daugavgrīvas ielu nekur nav info par to, kur tur pagalmā omnivas terminālis. Arī darbalaiks ne weblapā, ne terminālī nav norādīts. Kad par to norādīju darbiniekam, sekoja "ne uz servisu orietnēta atbilde" - "ar to vēl nevienam nav bijusi problēma". Ja terminālis nav piemērota vieta, kur cilvēcīgi saņemt preces, tad varbūt to nevajag norādīt kā opciju?

Trīsreiz zvanot uz klientu apkalpošanas numuru un norādot pasūtījuma numuru (ce637536646ee) man nevienā reizē nevarēja droši pateikt statusu - ir tās riepas terminālī vai nē. Solīja atzvanīt pēc pusstundas, nekad arī neatzvanīja.

Silti ieteiktu piestrādāt pie klientu servisa - neesat jau tādi monopolisti, lai varētu atļauties sniegt tik zemas kvalitātes pakalpojumus.

18.06.2019

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 18.06.2019

Sveicināti!

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām. Jūsu sniegto informāciju mēs ņemsim vērā servisa uzlabošanas nolūkos.
Pārbaudot sarunu ierakstus, vēlamies minēt, ka klientu apkalpošanas speciālists Jūs informēja, ka centīsies sazināties ar Jums pēc iespējas ātrāk, tomēr nebija apstiprinājis Jūsu iepriekš minēto laiku.
Nekādā gadījumā mēs negribējam likt Jums justies neapmierinātam, un mums ir ļoti žēl, ka Jūs esat saskāries ar šo situāciju.
Ar cieņu, Omniva

D