www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlusies omnivā. 15.12 atnāca ziņa kad varu doties pēc sava sūtījuma. Diemžēl durvis vaļā neveras. Zvanu omnivai: pirmkārt sazvanīt viņus ir ļoti problemātiski, stāvu ar bērnu pie omnivas mēģinot sazvanīt 12min. Sazvanot saka kad visu atrisinās līdz 24.12 sūtījums būšot pie manis. Labi gaidu, pienāk 28.12 zvanu atkal, saka to pašu kad atrisinās visu un man atzvanīšot. Tā līdz pat šai dienai 11.01 neesmu nekko saņēmusi un visu laiku zvanot saka, kad risinās problēmu. Cik ilgi vēl man būtu jāgaida?

11.01.2019

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 11.01.2019

Labdien,

Uzņēmums Omniva vēlas no visas sirds atvainoties Jums par radītajām neērtībām. Tā noteikti nav pieņemama biznesa prakse, kādu Omniva vēlas nodrošināt saviem klientiem.
Ņemiet vērā, ka pirms svētku laikā sūtījumu piegāde kavējās.
Lai saņemtu precizāku informāciju par savu sūtījumu, Jūs droši varat sazināties ar mums , zvanot uz klientu atbalsta centru uz telefona numuru 27042424, vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Ar cieņu.Omniva

Pacco_al 11.01.2019

Oj da labi šīs te saldās Omnivas atvainošanās ir vienādas ar nulli. Nekas tur neuzlabojas no mēneša un mēnesi. Piemēram man atvainošanos nevajag es gribu lai serviss strādā normāli un tas ir arī viss.