www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Ļoti esmu vīlies omnivas darbā, paciņa tika ievietota 26.11 vēlu vakarā, sodien jau ir 01.12, bet paciņas vēl joprojām pie manis nav, zvanu, paskaidrojums ir tāds kā pakomats ir pilns, un pāris dienu laikā mana paciņa Tiks ievietota, bet man to paciņu ļoti vajag, meklēju risinājumu, un jautāju, vai kurjers nevar man nodot tieši rokas paciņu(pats aizbrauktu pie kurjera, jo tiešām paka man ir ļoti vajadzīga), uz ko ir negatīva atbilde, ka nevar. Teorētiski, šī firma pat nemeklē risinājumu, tikai izsaka tukšus solījumus, kad viss tiks atrisināts pāris dienu laikā.. Ja jau reiz jūsu pakomati ir pilni, tad neņemiet paciņas pretī, neļaujiet tas ievietot tur, es būtu jau sen atradis citu kurjeru kas atvestu paciņu laikā.. Nevis paņemiet no cilvēka naudu, un pretī veiciet ļoti sliktu servisu. Risinājumu nav, darbību arī nav. Ļoti žēl ka tik slikta pieredze man ir ar jums, bet nu tagad vismaz zinu, ka šis sūtījums ar jums ir pēdējais, un neaizmirstiet ka šobrīd tirgū nāk iekšā DPD pa komati, ja jūs šāda garā turpināsiet, noteikti pa zaudēsiet ļoti daudz klientu.

01.12.2018

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 03.12.2018

Sveicināti!
Ļoti atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām. Šobrīd sūtījumu lielu apjomu dēļ, sūtījumi var kavēties, tāpēc kurjers apkalpo pakomātus vairākas reizes dienā. Sūtījums tiks ievietots pakomātā, tiklīdz tajā atbrīvosies vieta.
Vēlreiz atvainojamies Jums par radušos situāciju.

N Naddinyy 01.12.2018

Pilnīgi identiskā situācija! Vienīgais ka mana gadījumā pakomats nav pārpildīts! Nu jau ir aizdomas, ka viņi vienkārši pazaudēja /sabojāja paku!