www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Tieši uz ziemassvētkiem. Ļoti gaidiju paciņu ar dāvanām lai varētu nodot tālāk. Atbildēja ka pakomats pilns, kurjers nevar ievietot sūtījumu.. Un jāgaida...
Teicu ka esmu gatava piebraukt jebkur kur kurjers atrodas un sagaidīt to... Nee tā nenotiek tas lietas. Esmu vīlusies. Vairs neizmantošu šos pakalpojumus.

B

donna b 22.12.2017

Nu bet tapec ari pilns, ka svetki un ka cilveki nevar vai neiznem laikaa savas pacinas. Iznemsana notiek caur sistemu, kurjers nevar ka Salavecis vienkarsi dalit pacinas pie pakomata... Zel ka ta, pasai kavejas LP sutijumi, bet nu ko darit...

D Draugss20 22.12.2017

Identiska situācija. Pasūtīju preci no internet veikalā 1A.LV un arī prece netika piegādāta norādītā datumā. Interneta veikals atrunātas ka tā nav viņu vaina, bet zvanot vai uz Omniva viņi vienīgais ko atbild ( Atvainojos neko nevaram palīdzēt ).

V Vitolds no laukiem 22.12.2017

Pilnīgi identiska situācija, domāju, ka pirmo reizi izmantošu šos pakalpojumus, jo rakstīts mājas lapā ir, ka, ja paka ievietota iepriekšējā dienā pirms izņemšanas vienā pakomātā, tad nākošajā dienā tiks nogādāta jau galamērķī uz citu pakomātu, bet pagājušas jau ir 3 dienas un nav vēl galapunktā, kurš ir 40 km attālumā. Smieklīgi. Nopietni jāpiestrādā pie loģistikas, vai vismaz pie cilvēku informēšanas, ka uz svētkiem var kavēties pat vairākas dienas. Man no ASV paka ātrāk atnāk, kā te, un nedomāju, ka viņiem mazāk darba. Šoreiz mani neuztrauc varbūt tas, cik ilgi paka ceļo, bet gan tas, ka pakas saturs būs sabojājies. :( Paldies Jūsu "fantastiskajam" servisam un cilvēkiem, kas nodarbojas ar loģistiku. "Super".

M MairisR 22.12.2017

ari 4 dienu jau gaidu paku

G Gunta Odriņa 23.12.2017

Un arī 2017.gadā mana mammīte paliks bez dāvanas! Jo redz, pakomāti pilni un gaidiet! Žēl...Omnivu izmantošu, bet vairs neuzticēšos! Bizness ir bizness un ir jārisina šīs problēmas nevis jānoveļ uz svētkiem! Tie taču ir un būs katru gadu! Domājiet risinājumu nevis tikai rausiet peļņu!

H halks 24.12.2017

Pirmo un pēdējo reizi izmantošu šos pakalpojuma sniedzējus.

Paka ielikta pakomātā 20.12.2017

21.12.2017 14:42 nodota kurjeram.

Šodien jau klusais vakars un meitenīte savā dzimšanas dienā paliek bez onkuļa dāvanas.

Pilnīga dezinformācija! Tās bija 1,5 pilnas darba dienas, kuras laikā VARĒJA INFORMĒT KLIENTU par radušos aizkavi. Lieki piebilst, ka nekāda informācija no pakalpojuma sniedzējiem netika saņemta.

L laimers 29.12.2017

Jums nevis Omnivu jāvaino, bet gan cilvēkus, kas nevar laicīgi savākt savas pakas no pakomāta! Tur fiziski trūkst vietas. Un vajag arī rēķināties, ka Ziemassvētkos tā būs, jo sabiedrība ir tupa patērētāju masa, kuriem Ziemassvētki ir nevis ģimenes kopābūšanas svētki, bet gan bezgalīga pārrīšanās un nekam nevajadzīgu draņķu iegāde (bieži vien pat uz kredīta) un dāvināšana.