www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

No Omnivas saņēmu ziņu 11. Augustā citēju: Omniva SIA noliktava ir jūsu sūtījums (sūtījuma kods) , kas ir par lielu piegādei uz pakomatu. Pakomata sūtījumu ielikt nevaram, tāpēc sazināties ar mums pa talr. Nr. 27042424 vai atsutie īsziņu uz 26513991

tā arī izdaru 12. Augustā piezvanu, pasaka paku piegādās piektdien vai pirmdien, paku nesaņemu!

Zvanu 20. Augustā pasaka, ka kurjers ir kaut ko sajaucis un nav paņēmis paku! Tīri cilvēcīgi saprotu situāciju un pasaku labi viss kārtībā, uz ko man atbild, ka paka būs šodien 23. Augustā! Mājās esmu sarunājis ar tuvinieku, lai sagaida paku! Cilvēks sēž mājās gaida paku un ir sarunāts, ka sagaidīs paku un brauks tālāk pa savām darīšanām!

Šodien 23. Augustā tuvojas pusdienas laiks, zvanu atkal paceļ, nosaucu sūtijuma nr un man pasaka kurjers nav izņēmis paku visdrīzāk būs rīt!

Godīgi sakot ir ļoti nepatīkami, sūtot preci no internetveikala bija izvēle sūtīju caur omnivu jo Cenas ziņā bija nedaudz dārgāka, līdz ar ko cerēju, ka attieksme pret darbu arī būs nopietnāka, bet laikam ka tas tā nav, diemžēl, nākamreiz visdrīzāk neizvēlēšos omnivu, ar otru pakalpojumu sniedzēju nekad nav bijušas tādas problēmas! Bet vis vairāk man nepatīk tā futbolēšana ar laikiem, pasākat vienkārši sūtījumu varēsiet saņemt pēc dienas, nedēļas, mēneša, gada vai diviem, nevis visu laiku pārceļ par pāris dienām un tad kad zvana un jautā, atbild, ka atkal būs pēc pāris dienām!

23.08.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 23.08.2021

Labdien,

Mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju!
Saprotam Jūsu vilšanos. Turpmāk sekosim līdzi, lai šādus gadījumus novērstu.
Atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

A Aivars Gecēvičs 10.12.2019
Slikts serviss.

Slikts serviss.
Pasūtīju preci, rēķinājos, ka vienas dienas laikā ieliks pakomātā, bet nē. Neviens nepabrīdinot preci aizsūta atpakaļ un neliekas ne zinis. Kamēr pati neuzrakstīju tikmēr klusē.
Fuj.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

O OlgaKap 28.01.2021
Bojājums

Labvakar!
Šodien saņēmu savu ļoti gaidītu sūtījumu CE380697277EE , kas bija paredzēta dāvanai.
Atnākot mājās, izrādās, ka krūzīte ar apdruku ir pilnībā [slēpt]@gmail.com
26465234

S Sudzibas.lv Admin 25.08.2021