www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Nesaprotu omnivas loģiku paciņu izsūtīšanā. Mana paciņa, kas nodota kurjeram 21.04 datumā, vēl nav atnākusi, bet paciņas, kas izsūtītas aizvakar, šodien jau ir atnākušas. Vai kurjers bija miegains un aizmirsa manu paciņu ielikt pakomātā,? Jo paciņa kurjeram nodota 02: ar kaut ko naktī. Saziņas ar omnivu nekādas. Šķiet, ka uz katru jautājumu atbild ar automātiski izveidotu e-pasta atbildi 😂 par to, ka paciņas var aizkavēties līdz 5 dienām 😂 jau ir pagājis vairāk kā 5 dienas

27.04.2021

Papildināts Brrrrr112 27.04.2021

Vispār nekādas komunikācijas un paskaidrojumu no Omnivas puses.

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 27.04.2021

Labdien,

Sūtījumu piegādes laiks ir atkarīgs no tā, cik noslogots ir konkrētais pakomāts un cik tajā ir brīvu skapīšu brīdī, kad to apkalpo kurjers. Tāpat to arī nosaka sūtījuma izmērs - nelieli sūtījumi tiek piegādāti ātrāk, ņemot vērā, ka S izmēra skapīšu skaits ir daudz lielāks par M un L sūtījumu skapīšu skaitu, tādēļ var gadīties, ka lielo izmēru sūtījumu piegāde var aizkavēties.
Šobrīd saskaramies ar palielinātu sūtījumu apjomu, par ko esami informējuši savus klientus un darām visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk sūtījumus piegādātu pēc iespējas ātrāk.
Esam identificējuši Jūsu sūtījumu un sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.

Atvainojamies par Jums radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

Papildināts Brrrrr112 27.04.2021

Tad nenorādiet nepatiesu informāciju, ka paciņu piegāde var aizkavēties līdz 5 dienām , ja patiesībā tas ir ilgāk. Lai cilvēks var rēķināties ar to.

B