www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Uzdevu omnivai vienkāršu jautājumu, tur net nevajadzēja risināt nekādas problēmas tikai sniegt atbildi. Jautājums bija uzdots 1.02 atbilde atnāca tikai 19.02 auto atbilde ir minēts ka atbildi sniegs 2 dienu laika pagāja gandrīz 3 nedēļas. Sazvanīt nav iespējas un vel atbildi uz e-pastu jāgaida 18 dienas.

19.02.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 19.02.2021

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par novēloti sniegto atbildi. Tā noteikti nav mūsu ikdienas prakse un pieredze, kādu vēlamies sniegt saviem klientiem.
Februāra sākumā saskārāmies ar īpaši palielinātu ienākošo ziņu un pieprasījumu daudzumu, kā rezultātā cilvēciskas kļūdas dēļ Jūsu ziņa diemžēl netika savlaicīgi atbildēta.
Papildus informējam, ka šobrīd zvanu savienojuma gaidīšanas laiks ir ievērojami samazinājies un atbildes uz e-pastu sniedzam divu darba dienu laikā.

Ar cieņu,
Omniva