www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Situācija sekojoša - pienāk sūtījums 14. Janvārī 8: 09 no rīta, Jēkabpils mego pakomāts. Protams izņemt es viņu nevaru jo uz ekrāna pēc koda ievades parāda - sūtījums vēl nav nodots glabāšanā - par cik paciņa steidzama, zvanu uz omnivu, protams gaidu minūtes 15 kamēr savieno. Ja viss ok, sūtījumam nav bijusi vieta vai viņš ir bijis par lielu. Būs nākošajā dienā. Ok, gaidu. Domāju nu varbūt pēc iepriekšēja koda varēšu izņemt. Pie pakomata liels abloms. Nevaru, joprojām nav. Zvanu atkal savienojums pēc 15 min, ok, nu jau paciņa nav vispār nekur ok. Nu meklējiet, Sola atzvanīt, ne sagaidu, rakstu epastu. Naktī atbildi saņēmu ka paciņa pakomata uzradās, protams viņas tur nav. Beigās ir mistiskās divas paciņas uz viena un tā paša koda. Sakars nesaprotu. Pirms tam vēl sarunas laikā atbild ka šobrīd tiek jautājums risināts ar paciņas no sūtītāju
sūtījumu man sūtīja draudzene kura nav saņēmusi nevienu zvanu jo omnivas. Mana paciņa atrasta viss ok Sola piegādāt, šodien, par cik piegādes tikai līdz plkst 17 tad nu nav ja forši. Pirms tam atnāk sms ka būs līdz 19 datumam
bērni bez siltajiem kombinezoniem bez apģērba. Nu sorry, bet šī bija cilvēka čakarēšana augstākajā mēra...
Paldies visai omnivas ātrajai darbībai paldies kā jāgaida visas aukstās dienas lai Rs dabūtu savu paciņu. Un nevajag stāstīt ka jums daudz darba... Divas paciņas vēlāk izsūtītas atnāca normāli... Tikai šo jūs nez kāpēc esat palaiduši garām... Vai vienkārši mēģinājāt velns zin ko izdarīt... Tencinu!

16.01.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 17.01.2021

Labdien,

Mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju. Šis ir izņēmuma gadījums un tā noteikti nav pieredze, kādu vēlamies sniegt saviem klientiem.
Diemžēl, lielā sūtījumu apjoma un tehnisku iemeslu dēļ sūtījuma piegāde tika kavēta. Šobrīd darām visu iespējamo, lai sūtījumu pēc iespējas ātrāk piegādātu.
Uzņēmuma vārdā atvainojamies par Jums radītajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni.

Ar cieņu,
Omniva